Connect with us

Tırmanma Yardımcıları

Käufer’in Türkiye’deki tek yetkilisi Ülke Enerji

Yayın Tarihi:

on

Türkiye ve çevre coğrafyadaki rüzgâr enerjisi yatırımlarına yönelik işletme ve bakım hizmetleri sunan Ülke Enerji, rüzgâr türbinleri için erişim sistemleri üreten Käufer ile anlaştı.

İş birliği kapsamında firma, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgesindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Türkiye ve çevre coğrafyadaki mevcut rüzgâr enerjisi türbinleri için işletme ve bakım hizmetleri veren Ülke Enerji, sürdürülebilir büyüme hedefi yolunda önemli bir anlaşmaya imza attı. Rüzgâr türbinleri erişim sistemleri üreten Alman Käufer firması ile yapılan anlaşma sonrasında, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgelerindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Ülke Enerji Genel Müdürü Ali Aydın; benzersiz hizmet kalitelerinin çıtasını bu anlaşma ile daha da yükselttiklerini ve gerçekleştirdikleri işbirliği ile hizmetlerini genişleterek kanat erişim teknolojilerine Käufer platformlarını eklemenin heyecanını yaşadıklarını dile getirdi.

Rüzgâr enerjisi santrallerinin işletme ve bakım hizmetlerinde Türkiye’nin en tecrübeli ve dinamik kadrosuna sahip olan Ülke Enerji, rüzgâr türbini kanatlarında inspection, bakım, tamir ve retrofit çalışmalarını güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmek için geliştirilen Rotor Blade Acces System’i üreten Käufer ürünlerinin kiralama, satış, servis, bakım, kurulum ve eğitim hizmetlerinin Türkiye’deki tek yetkilisi oldu.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Trendler