Connect with us

Genel

Servis ve bakım hizmetlerinin önde gelen markası REVERGY, Türkiye’de

Published

on

Aralık ayı başında REVERGY adına Inigo Vazquez ve XGEN ENERGY adına İskender Kökey arasında imzalanan iş birliği sözleşmesi ile, REVERGY uluslarası pazarda sunduğu hizmetleri Türkiye pazarına XGEN Enerji işbirliğiyle taşıyacak.

İspanya merkezli bağımsız servis sağlayıcı Revergy, Rüzgar Enerji santrallerine servis ve bakım hizmetleri sunuyor. İspanya dışında, Amerika Birleşik Devletleri, Brazilya, Meksika ve Şili’de ofisleri bulunan Revergy, dünyanın 22 Ülkesinde toplamda 1290 Rüzgar Enerji Santraline sağladığı hizmetler ile 15GW ‘ı geçen bir referans geçmişine sahip.

Global pazarda önemli bir servis sağlayıcı olan Revergy, Türkiye pazarı ile hizmet verdiği santral sayısını arttırmayı hedefliyor. Bu amaçla %100 yerli perspektif ile tamamen global standartlarda hizmet vermek vizyonu doğrultusunda haraket eden Revergy, Türkiye pazarındaki faaliyetlerinin tamamını XGEN Enerji işbirliği ile yapılandırıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com