Connect with us

Klauke, Kardeş Elektrik güvencesiyle Türkiye’de!

Published

on

Elektromekanik sektörünün öncü kuruluşlarından olan Kardeş Elektrik, profesyonel el aletleri  alanındaki kalite boşluğunu doldurmayı hedefliyor. Bu nedenle Klauke markasını 2021 yılı itiba riyle Kardeş Elektrik güvencesiyle sektöre sunuyor.

Klauke: Bağlantı teknolojisi ve el aletlerinde  140 yıllık tecrübe 

Kardeş Elektrik güvencesiyle Türkiye’de kul lanıcılarıyla buluşan bağlantı elemanları ve el  aletleri konusunun deneyimli firması Klauke;  yaratıcılığı, teknolojik uzmanlığı, kalitesi ve  etkin servis hizmetleriyle değerli müşterile rine tüm çözümlerinde yenilikçi ürünler sun maktadır.

Başlıca ürün grupları 

  • Bağlantı elemanları
  • Yüksük ve pabuç sıkma penseleri
  • Mekanik ve hidrolik kablo pabucu sıkma  aletleri
  • Elektrohidrolik sıkma aletleri
  • Çok fonksiyonlu el aletleri
  • Sıkma çeneleri
  • Mekanik ve hidrolik kablo kesme makasları
  • Kablo sıyırma makasları
  • Bataryalar

Başarının anahtarı: Yenilik 

Klauke, iş ortaklarıyla sürekli diyalog halinde  kalarak, bireysel ihtiyaçların ve bunun önemi nin farkındadır. Firma, müşterilerin gereksi nimlerine uygun çözümler geliştirmekten ve

üretmekten mutluluk duymaktadır. Yeni ürün  ve çözümler ile kullanım kolaylığı, güvenliği,

kaliteyi ve verimliliği önemli ölçüde artırma ya büyük önem verilmektedir.

Bu sebeple alınan geri bildirimlere göre ta sarlanan ve piyasaya sunulan Klauke Micro, PowerSense işlevine sahip dünyanın ilk  elektromekanik sıkma aletidir. Bu fonksiyon,  motor aracılığıyla manuel ön kelepçelemeyi  ve kıvırmayı kolayca başarır. Bu, el bileği ve  ön koldaki gerginliği önemli ölçüde azaltır.  Maksimum verimlilik ve rahatlık sağlar.

Güvenlik ve güvenilirlik 

Klauke ürünleri, zorlu güvenlik gereksinimle rinin karşılanması gereken her yerde kullanı lır. Bu nedenle güvenilirlikleri ve kalitesi son  derece önemlidir. Klauke için bir standardın  gerekliliklerini basitçe karşılamak yeterli de ğildir. Tüm Klauke ürünleri, güvenlik, kullanım  kolaylığı ve sağlamlık açısından en yüksek  teknik gereksinimlere uygundur ve gerekli  standartların çok üzerinde performans gös terir.

Klauke’nin sertifikalı kalite yönetim sistem  belgeleri aşağıdaki gibidir:

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com