Connect with us

Nova UKRAYNA’da

Published

on

Nova Rüzgar Enerji Santralleri A.Ş., rüzgar enerjisi sektöründeki ayak izini genişletmeye ve kurulum-servis ağını güçlendirmeye dönük adımlar atmayı sürdürüyor.

Firma, geçtiğimiz yıl sonunda başlanan, Odessa’ya bağlı Yuzhne eyaletindeki, Nordex marka 9 adet N149 TS125 Delta4000 nesil rüzgar türbini mekanik montaj ve elektriksel bağlantı çalışmasına devam ediyor. Tecrübeli personeli ve tam donanımlı ekipman konteyneriyle verilen hizmetin yarısına yakını tamamlanmış olup, Nisan 2021’de projenin tamamlanması hedefleniyor.

Nova Rüzgar Enerji Santralleri A.Ş., Kiev’de yerleşik şirketiyle tam lokalizasyonu sağlamış bulunuyor. Firma, yerli insan gücü ve ekipman yatırımı yaparak Ukrayna ve çevre ülkelere servis sağlıyor. Yatırımcıların da ilgi odağında olan Ukrayna’nın büyük potansiyeline inanan Nova, bu doğrultuda büyüme çalışmalarına yön veriyor.

1000MW kurulum tecrübesi

Alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdüren Nova, kurulum ve işletme aşamalarındaki tüm süreçlerde komple çözümler sunuyor. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da pek çok başarılı projenin partneri olan Nova Rüzgar Enerji Santralleri, kaliteli ve son teknoloji ekipman desteğiyle kusursuz hizmetler sağlamayı amaçlıyor. 1000MW kapasite değerindeki kurulum tecrübesine sahip olan firmanın sunduğu başlıca hizmetler şu şekilde:

  • Montaj
  • Vinç ve nakliye
  • Bakım, onarım ve iyileştirme çalışmaları
  • Ana parça değişimleri

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com