Connect with us

Rüzgar Türbini İmalatçıları

Nordex Grubu Brezilya’da 83 MW’lık proje kazandı

Published

on

Nordex Grubu, Brezilya’daki bir rüzgâr santrali kompleksinin dördüncü aşamadaki inşaatında 24 adet AW132/3465 tedariği için sipariş aldı. Anlaşma, türbinlerin 15 yıl süreyle bakım, onarım ve tamirleri için servis sözleşmesini de içeriyor.

Nordex Grubu Brezilya’da 83 MW’lık proje kazandı

Rüzgâr santrali, Atlantik kıyısındaki São Miguel do Gostoso şehrine yakın Rio Grande do Norte vilayetinde yer alıyor. Dört ayrı bölümden meydana geliyor. Nordex, ilk üç inşaat aşaması için ayrıca 50 adet AW132 türbini kurulumu da yapmıştı. Dördüncü bölümün tamamlanmasıyla, rüzgâr santrali komleksi, toplamda 256 MW kapasite ve 74 türbinle hizmet verecek.

Nordex Grubu 24 türbini 120 metrelik beton kulelere kuracak. Firma kuleleri, bölge yakınlarındaki Areia Branca’da kendi yerel fabrikasında üretecek. Gövdeler, imalatçının Bahia’daki santralinde üretilecek. Nordex Grubu ayrıca, yerel üretim payının maksimuma çıkmasını garanti altına alacak biçimde, rotor kanatlarını da Brezilya’dan tedarik edecek.

 

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com