Yenilenebilir enerji, enerji iletimi ve dağıtımı için sızdırmazlık çözümleri

Anı Nil DEMİRBAĞ
Yenilenebilir enerji, enerji iletimi ve dağıtımı için sızdırmazlık çözümleri

“Freudenberg Sızdırmazlık Elemanları ile Türkiye’nin Rüzgar Enerjisi Projelerine katkı için buradayız”

Doğal kaynaklarla sürdürülebilir bir yaşam giderek önem kazanmakta ve uzun vade de hayatta çok önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.Son yıllar da Rüzgar Enerjisi ve Güneş Enerjisi teknolojileri dünyada hızla yayılmakta olup bu Teknolojilere yatırım her geçen gün artmaktadır. Çevresel etkilere karşı daha verimli, dayanıklı, güvenilir, maliyeti-uygun, sorunsuz kurulum ve bakım için yenilenebilir doğal kaynaklar önemli bir hal almaktadır.

Her uygulama için doğru çözüm: “Freudenberg Sealing Technologies”

Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri çığır açan sızdırmazlık çözümleri ile rüzgar enerjisi sektöründe yer alan tüm kriterleri karşılamaktadır. Malzeme ve üretim süreçlerinde mümkün olan en yüksek kalite standartlarını sunmak ve yüzde yüz performans için gerekli tüm teknik desteği vermekle birlikte, teknik çözümlere de katkı sağlamaktadır. Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri rüzgar enerjisi türbinlerinde ana rotor-rulman, bıçak yatakları, hidrolik alanlardaki çözümler, ses azaltma elemanları ve motor kısımlarındaki sızdırmazlık çözümleri ile büyük bir öneme sahiptir.

Freudenberg SızdırmazlıkTeknolojileri rüzgar enerjisi sektörüne bünyesinde olan Simmering yağ keçeleri,O-Ring’ler, hidrolik akümülatörler, profil halkaları ve daha birçok ürün ile sektöre hizmet vermektedir.

Freudenberg Sızdırmazlık Teknolojileri, rüzgar enerjisi alanında yenilikçi çözümleri ile daha verimli, güvenilir ve en önemlisi daha güzel bir dünya için çalışmaya ve projelere destek vermeye devam edeceğini her fırsatta dile getirmektedir.

Freudenberg

“FREUDENBERGSEALING TECHNOLOGIE- THE BEST SOLUTION FOR ENERGY SECTOR”

SealingSolutions For Renewable Energy, Energy Transmission And Distribution

Asustainable approach to natural resources is becoming increasingly importantand is emerging as a question of survival in the long run. The demand forrenewable energy from wind power and solar technologies is already climbing.Efficient, reliable, cost-effective, resistant to environmental influences, andtrouble-free during installation and maintenance: That’s what wind power andsolar systems are supposed to be. Decentralized energy production and a densenetwork expansion require reliable and low-maintenance facilities to transmitand distribute energy.

The right solution for everyapplication

Ground-breakingsealing solutions from Freudenberg Sealing Technologies meet all thesecriteria. They offer the highest possible quality standards in materials andproduction processes, and precisely the performance that the industry islooking for. The result: Innovative solutions from Freudenberg SealingTechnologies are ready to go for every application.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap