Connect with us

Genel

Käufer’in Türkiye’deki tek yetkilisi Ülke Enerji

Published

on

Türkiye ve çevre coğrafyadaki rüzgâr enerjisi yatırımlarına yönelik işletme ve bakım hizmetleri sunan Ülke Enerji, rüzgâr türbinleri için erişim sistemleri üreten Käufer ile anlaştı.

İş birliği kapsamında firma, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgesindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Türkiye ve çevre coğrafyadaki mevcut rüzgâr enerjisi türbinleri için işletme ve bakım hizmetleri veren Ülke Enerji, sürdürülebilir büyüme hedefi yolunda önemli bir anlaşmaya imza attı. Rüzgâr türbinleri erişim sistemleri üreten Alman Käufer firması ile yapılan anlaşma sonrasında, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgelerindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Ülke Enerji Genel Müdürü Ali Aydın; benzersiz hizmet kalitelerinin çıtasını bu anlaşma ile daha da yükselttiklerini ve gerçekleştirdikleri işbirliği ile hizmetlerini genişleterek kanat erişim teknolojilerine Käufer platformlarını eklemenin heyecanını yaşadıklarını dile getirdi.

Rüzgâr enerjisi santrallerinin işletme ve bakım hizmetlerinde Türkiye’nin en tecrübeli ve dinamik kadrosuna sahip olan Ülke Enerji, rüzgâr türbini kanatlarında inspection, bakım, tamir ve retrofit çalışmalarını güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmek için geliştirilen Rotor Blade Acces System’i üreten Käufer ürünlerinin kiralama, satış, servis, bakım, kurulum ve eğitim hizmetlerinin Türkiye’deki tek yetkilisi oldu.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com