Connect with us

Genel

Enerji sektörü Orta Asya’da buluştu

Published

on

 

Enerji üretim ekipmanları konusunda dünya çapındaki üreticileri ve tedarikçileri ağırlayan Uzenergy Expo 2016, 21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te gerçekleşen fuarda enerji sektörünün global isimlerinden Aksa Jeneratör de yerini aldı.

 

Enerji üretim ekipmanları konusunda referans niteliğinde ve Orta Asya’nın en önemli fuarlarından biri olan Uzenergy Expo 2016, 21-23 Eylül tarihleri arasında yerli ve yabancı binlerce kişiyi ağırladı. Katılımcı firmaların; ürünlerini, çevre kontrol ekipmanlarını, hizmetlerini ve deneyimlerini yabancı firmalara sunduğu fuarda, Aksa Jeneratör de önemli temaslarda bulundu. Farklı coğrafyalarda katıldığı fuarlar ile sektördeki gücünü tüm dünyaya tanıtan ve dünya çapında birçok noktaya ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör,  Uzenergy Expo 2016’da sektördeki tecrübelerini ve geliştirdiği çözümlerini sektörün önemli firmalarıyla paylaştı.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com