Connect with us

Genel

Değişimin sembolü rüzgar tribünleriyle Türkiye’de

Published

on

 

Doğanın sınırsız ve özgür gücü olan rüzgarı kolayca akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND, yatırımın getirisi, kalite, performans ve güvenilirlik konuları ile ön plana çıktığı rüzgar tribünleri ile Türkiye’de! Müşteri ihtiyaçlarına odaklanırken, geleceğin trendlerini önceden hisseden marka, sağladığı karlı yatırım opsiyonu ile ideal partneriniz olacak.

 

Yatırımın Getirisi(ROI)

Rüzgar enerjisisektöründe yüksek performansı ile en karlı yatırım opsiyonunu sunan LEITWIND,80 metrelik kanat (rotor) çapı ile en yakın rakibinden çok daha fazla süpürmealanına sahip. Bu sayede alandaki rüzgar hızına bağlı olarak rakiplerinden 30-50%arasında daha fazla enerji üretme kapasitesi sunuyor.

Kalite

LEITWIND içinkalite bir varoluş biçimi. Sürecin başından sonuna kadar olan her detaydakalite ana gereklilik. Malzeme seçiminde yapılan araştırmalar, teknik aşamalarve danışmanlık, uluslararası sertifikalar ile bu felsefeyi en ön planda tutanLEITWIND müşterilerine Avrupa standartlarında bir partner olarak servis sunuyor.

Performans

LEITWIND rüzgartribünleri, performansı ile rakiplerinden farklılaşıyor. Yüksek üretimkapasitesinin yanında kullandığı ‘direct drive teknolojisi’ ile de dişlisistemlere oranla daha uzun süreli kullanımı garanti ediyor. Bu sistem ilesistem döner parçası ve sürtünme azaltılırken, eskime ve bakım ücretleriazaltılıyor hem de bu sayede daha az rüzgarlı alanlarda dahi enerji üretimi sağlanabiliyor.

Güvenilirlik

LEITWIND, yaptığıaraştırmalar ile rüzgar tribünlerinin kurulumu için en uygun alanıbelirledikten sonra size en iyi desteği vermeye devam ediyor. Kurulum ve bakımsüreci gibi ilk temastan, projenin son aşamasına kadar geçen süreçte veri veteknik ölçümler ile yanınızda olan marka, dünya genelinde şu ana kadar toplamda316 rüzgar tribünü kurarak, 2.8 milyon ton karbondioksit salınımını önlemiş ve3 bilyon kWh’dan fazla temiz enerji üretmiştir. Leitwind’in ait olduğu HTI grubununfirması Leitner, özel ve kamu sektöründe Türkiye’de 20 yılda toplamda 40teleferik ve telesiyej inşa etmiştir. Leitner; Bursa ve Ankara’da yer alan merkezofisi ve çalışanları ile kurulum, servis ve bakım hizmetlerini rüzgar enerjisisektörü için de yürütmektedir.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com