Connect with us

GE’den Çin’de yeni bir offshore rüzgâr fabrikası

Published

on

GE Yenilenebilir Enerji, Guangdong’da yeni offshore rüzgâr fabrikası, işletme ve geliştirme merkezi açıyor. Yeni fabrika, firmanın bölgede ve Çin’de hızla büyüyen talepleri karşılamasına yardımcı olacak. Yeni işletme ve geliştirme merkezi Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirecek ve firmanın bölgedeki Offshore Satış ve Proje Yönetimi Merkezi olacak.

GE Renewable Energy, Çin’in Guangdong eyaletindeki Jieyang’s Offshore Rüzgâr grubunda yeni bir offshore rüzgâr fabrikası açacağını ve Guangzhou şehrinde de yeni bir İşletme ve Geliştirme Merkezi kuracağını açıkladı.

Jieyang’daki yeni GE offshore rüzgâr fabrikası, Çin’in offshore rüzgâr enerjisi talebini karşılamasına yardımcı olacak ve yerel ve bölgesel projelere hizmet verecek. Şantiye inşaatının bu yılın sonunda başlaması, 2021’de tamamlanması ve 2021’in ikinci yarısında montaj üretimine başlaması bekleniyor. Offshore rüzgârı fabrikası Jieyang’daki özel bir offshore sanayi parkının bir parçası olacak. Bu park da, limanı ve endüstri ile ilgili tedarikçileri bir araya getirerek offshore rüzgâr bölgesi geliştirmeyi amaçlıyor.

GE Guangzhou’daki yeni Operasyon ve Geliştirme Merkezi, bölgesel ihtiyaçlara yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütecek. Site aynı zamanda proje maliyetlerini, eğitimi, veri yönetimini ve işletme ve bakım hizmetlerini optimize ederken müşterileri destekleyecek. Bu yeni merkez, firmanın Renewable Energy’nin Offshore rüzgâr işletmesi için Bölgesel Satış ve Proje Yönetimi Ofisi olacak.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com