Connect with us

TWRE 5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’ndeydi

Published

on

Makina Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası İzmir şubeleri tarafından düzenlenen 5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi, Tepekule Kongre Merkezi’nde 3-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi

Etkinliğe, Yenilenebilir Enerji ve Enerji Sektörü Türk Kadınları (TWRE) grubu da ekip olarak katılım gösterdi. Mayıs 2018’den bu yana organik ve organize şekilde büyüyen, enerji sektöründe kadın eşitliği konusunda ciddi farkındalık yaratmış olan Yenilenebilir Enerji ve Enerji Sektörü Türk Kadınları Grubu standı 5. İzmir Rüzgâr Enerjisi Sempozyumu ve Sergisi’nin gözdesi oldu.

3 Ekim akşamı gerçekleşen TWRE İzmir Grup Toplantısında ise Kurucu Başkan Sedef Budak, İzmir ve Ankara temsilciliklerini açıkladı. 1000’e yakın üyesi olan sivil kadın hareketi ücretsiz teknik eğitimler, mentorluk ve kariyer desteği konusunda oldukça aktif. Gönüllülük esasına uygun olarak proje bazlı sektörden gelen sponsorluklar ile faaliyetleri yürüten TWRE, enerji dünyasında kadın istihdamı ve eşitliğine yönelik sesini duyurmaya ve sektördeki kadınlara ulaşmaya devam ediyor.

3 EKİM 2019 TWRE

TWRE İzmir Grubu, akşam yemeğinde bir araya geldi.

İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’nde bu yıl “Yerli Üretim ve İZMİR” başlığı ele alındı
“Yerli üretim ve İzmir” başlığı altında pek çok bildirinin sunulduğu 5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’nde şu konularda verimli tartışmalar gerçekleştirildi: Yerli rüzgâr endüstrisi, offshore ve karasal YEKA’lar, rüzgâr santrallerinin işletilmesi ve bakımı, rüzgâr santrallerinde dijitalleşme, rüzgâr santrallerinde çalışma güvenliği, rüzgâr santrallerinin ekonomik, çevresel ve sosyal etkileri.
Alanında uzman profesyonellerin ve sektör paydaşlarının 5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’ndeki sunumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com