Aksa’dan enerji ihtiyacına sessiz çözümler

Anı Nil DEMİRBAĞ
Aksa’dan enerji ihtiyacına sessiz çözümler

Türkiye’de kendi ses testini yapabilen tek jeneratör firması olma özelliğine sahip Aksa, ses yalıtım kabinli jeneratörleri ile gürültü kirliliği yaratmadan, enerji ihtiyacınızı karşılıyor.

Elektrik kesintileri sırasında devreye giren jeneratörlerin çıkardıkları yüksek ses gürültü kirliliğine yol açıyor. Jeneratörün motor performasını etkilemeden sessiz jeneratör üretmek ise uzmanlık gerektiriyor. Türkiye’nin lider jeneratör firması Aksa Jeneratör, geliştirdiği kabinli sessiz jeneratörleri ile gürültü kirliliğinin önüne geçerken, jeneratörden tam performans almanızı sağlıyor.

Çevreyi düşünen jeneratörler

Aksa Jeneratör, doğalgaz yakıtlı jeneratörlerdeki 64 – 66 dB (desibel) ses seviyesiyle enerji kesintisi sırasında gürültü kirliliğinin önüne geçiyor. Diğer jeneratörlere göre daha az maliyetle elektrik enerjisi sağlayan doğalgaz yakıtlı jeneratörler, sessizliğinin yanı sıra çevreci yönüyle de dikkat çekiyor. Aksa Jeneratör, üretimde çıkan ambalaj atıklarını ve motor testlerinde çıkan atık yağları ayrı toplayarak lisanslı geri dönüşüm tesislerinde yeniden kullanıma kazandırıyor.

Açık denizde konfor

Aksa Jeneratör’ün bünyesinde yer alan 4 ve 1050 arasında kW güce sahip marin jeneratörleri deniz  seyahatlerinde enerji ihtiyacını karşılıyor. Düşük yakıt tüketimi ile de ön plana çıkan Aksa Marin Jeneratörler, özel ses izolasyon kabini sayesinde sessiz ve konforlu bir seyir imkanı sunuyor.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap