Connect with us

Lojistik

ABRA VİNÇ MAKİNA 25 yıllık tecrübesiyle yüksek kalitede hizmet sunuyor

Yayın tarihi:

-

ABRA VİNÇ MAKİNA, İzmir kökenli bir firma olup, Torbalı – İZMİR’de bulunan vinç ve redüktör fabrikasında tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası müşteri odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.
ABRA VİNÇ MAKİNA, çeyrek asırlık bilgi birikimi ile her sektöre farklı kaldırma kapasitelerinde ve çalışma sınıflarında FEM, DIN, EN ve TSE standartlarında 2 yıl gerçek ürün garantisi ile hizmet vermektedir. Ar-Ge grubu sahip olduğu ileri mühendislik, katı modelleme teknikleri ve müşteri odaklı yaklaşımları ile;

• Standart tasarımları için sürekli iyileştirme faaliyetlerini,

• Özel prosesler için, özel tasarım faaliyetlerini sürdürmektedir.

CNC ve üniversal makina parkı ve ölçüm sistemiyle; ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin uygulandığı sürekli ve yüksek kalitede vinç sistemlerine imzasını atan Abra’nın sahip olduğu gerçek güç, arkasındaki 25 yıllık tecrübesidir. Abra Vinç Makine, iş ortaklarına, hakları olan hizmeti en üst düzeyde sunmayı ve güçlü bir iş ilişkisi kurmayı taahhüt etmektedir.

ABRA VİNÇ MAKİNA’nın sahip olduğu sertifikalar

• CE Belgesi (Ürünlerin testleri yapıldıktan sonra belgelendirilmiştir.) SZUTEST

• TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sertifikası TUV SUD

• TS EN 15011+A1 Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi TSE

• TSE – HYB Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi TSE

• IEP ATEX 2014/34/AB Muhtemel Patlayıcı Ortamlar İçin Teçhizat ve Koruyucu Sistemler Servis Yeterlilik Belgesi

• İmalat Yeterlik Belgesi EBSO

• Marka Tescil Belgesi T. C. TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ

• Yerli Malı Belgesi EBSO

• EN 1090-1, EN 1090-2 Çelik Yapılar İçin İmalatçı Uygunluk Sertifikası, UDEM

• ISO 3834-2 Metalik Malzemelerin Ergitme Kaynağı İçin Kapsamlı Kalite Şartları Sertifikası UDEM

• EN 15614-1 Metalik Malzemeler için Kaynak Prosedürlerinin Şartnamesi ve Vasıflandırılması’ na göre Kaynak Uygunluğu

• ASME Section IX’ a göre Kaynakçı veya Kaynak Operatörü Sertifikaları TUV NORD

• EN ISO 9606-1 Kaynakçıların Yeterlilik Sınavı’na göre Kaynakçı Sertifikaları TUV NORD

• TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ALBERK QA TEKNİK

• OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ALBERK QA TEKNİK

• GEDİK ÜNİVERSİTESİ Onaylı LEVEL2 Düzeyinde 4 PERSONEL ile Tahribatsız Kaynak Kontrolleri Yapılmaktadır.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araçlar

LINDE MH’nin yeni 1252 serisi E20-E35 model akülü forkliftleri sizi ve işinizi özgürleştiriyor

Yayın tarihi:

-

Yazar

Linde MH’nin 2 tondan 3,5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, en son teknolojiyle tasarladığı E20-E35 model akülü forkliftleri hem performans hem de dayanıklılığı bir araya getirdiği gibi tesisin hem iç hem de dış depolama alanlarında rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde gerek kullanıcıyı gerekse işin kendisini özgürleştiriyor.

Günümüzde intralojistiğin giderek gelişmesiyle, birçok şirket sürdürülebilir enerji modelleri kullanılan ürünleri tercih etmektedir. Akülü forkliftlerin çalışma sırasında karbon ayak izinin muadil dizel motorlu veya LPG motorlu forkliftlere göre çok daha düşük olması onları çevre dostu ve emisyon standartlarına tam uygun olmalarını sağlar. 

Ürünün geliştirilmesi süreci ile ilgili basına yapılan açıklamada Linde MH Ürün Müdürü Björn Walter ‘Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu akülü forklifti tercih etme konusunda istekli, ancak performans, dayanıklılık, yükten bağımsız operatör kabinleri ve Linde MH’nin hidrostatik transmisyonunun sunduğu ergonomik özelliklerden vazgeçme konusunda çekimser davranıyorlar”, dedi. 

Walter açıklamalarında, “Linde MH proje mühendisleri işte tam da bu noktada devreye girerek, güçlü, dayanıklı akülü forklift geliştirmenin sadece sürüş motorlarının gücünü artırarak elde edilemez düşüncesiyle dizel forkliftlerin olumlu özelliklerini akülü forkliftlerin avantajları ile birleştirerek tamamen yeni bir model serisi tasarlamaya karar vermeleri ile süreç bambaşka bir boyut kazandı.” belirtti.

Bu bağlamda Linde MH’nin geliştirdiği 2 tondan 3,5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni nesil 1252 serisinde bulunan E20 – E35 modelleri, maksimum performans, güç ve dayanıklılığı sayesinde zamandan ve operasyon maliyetinden kazanç sağlıyor.

Kendi sınıfında en fazla ağır ticari araç yükleme/boşaltma rekoru kırmak için tasarlandı

Yeni 1252 serisi E20-E35 model akülü forkliftler, konvansiyonel ASM-Teknolojisine göre %22 daha güçlü SRM-Teknolojisine sahip sürüş motorları, daha ergonomik ve dayanıklı tasarımı sayesinde muadil rakiplerine göre %30 daha fazla kamyon yükleme/boşaltma performansı sağlarken, operasyon maliyetlerini de %30 oranında düşürür. Yeni 1252 serisi E20-E35 model akülü forklift ile tesisin hem içinde hem de dışında en zorlu şartlar da çalışırken daha yüksek performans gösterir ve operasyonel verimlilik de artar.

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre tasarlandı 

Müşterilerin, yeni bir forkliftten tasarım açısından genel beklentileri, ergonomi, görüş açısı ve güvenlik olarak özetlenebilir. 

Yeni 1252 serisi, şasiden ayrılmış bileşenler (akslar, asansör ve tilt silindirleri) operatörü darbelere ve titreşimlere karşı daha fazla koruyarak, operatörün çalışma şartlarını geliştiriyor. Böylece bu zorlu şartlarda uzun vardiyalar şeklinde çalışan operatörlerin yorulmadan çalışması işlerin sürdürülebilirliğini de üst seviyeye çıkarır.

Buna ek olarak, yenilenmiş tasarım, her yönde olağanüstü görüş sağlamakla birlikte, temperli cam tavan, büyük kaldırma yüksekliklerinde geniş görüş açısı nedeniyle çalışmayı kolaylaştırır. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmede birçok açıdan daha iyi iş güvenliği anlamına gelir.

Yeni seride, servis konusunda da önemli gelişmeler sağlanmıştır. Uzaktan arıza teşhisi ve ekipman yazılımı güncellemeleri servis teknisyeni olmadan tesis içinde gerçekleştirilebilir ve bu şekilde servis maliyetleri azaltılmış olur.

İsteğe bağlı enerji çözümü seçenekleri

Yeni 1252 serisinde birden çok enerji çözümü seçeneği olması ekipmanın çalıştığı durum veya mekan olarak değişik enerji çözümleriyle optimum performansın yakalanmasını sağlar. Kurşun asit, lityum iyon veya hidrojen yakıt hücresi enerji sistemleri seçim olanağı sayesinde işletmede maksimum sürdürülebilirlik ve verimlilik yakalanır.

HASEL hakkında: 

1985 yılında kurulan HASEL İstif Makinaları San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’deki istif ve iş makinaları sektöründe önde gelen birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Özellikle intralojistik sektöründe LINDE ve COMBILIFT, iş makinası sektöründe ise HYUNDAI ve KOBELCO ile pazarının önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

HASEL, Türkiye’nin 14 noktasındaki Bölge Müdürlüğü ve Bölge Ofis ağı, geniş ürün yelpazesi, eğitimli ve müşteri odaklı kadroları ile çok farklı sektörlerdeki (Genel ve ağır inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda, enerji vb.) binlerce müşterimize sadece makina satışı değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Devamını oku
Reklam
Reklam
Reklam

Trendler