Connect with us

Genel

Scheider Electric ve Endoks iş birliği ile “Yenilenebilir Enerji Semineri” gerçekleşti

Published

on

 

“Yenilenebilir Enerji Üretim Santrallerinde Enerjinin İzlenmesi, Enerji Üretiminin Tahmin Edilmesi ve Enerji Kalitesi Semineri” Schneider Electric ve Endoks iş birliğiyle 22 Aralık 2015 Salı günü Ankara Holiday Inn Çukurambar Oteli’nde gerçekleşti. Enerji piyasasından yoğun katılımın gerçekleştiği seminerde güneş enerji sistemleri ile ilgili sunumlar gerçekleşti.

 

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric ve güç kalitesi alanında yenilikçi çözümler sunan Endoks işbirliği ile “Yenilenebilir EnerjiÜretim Santrallerinde Enerjinin İzlenmesi, Enerji Üretiminin Tahmin Edilmesi veEnerji Kalitesi Semineri” 22 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.Enerji sektörünün ilgili tüm aktörlerini bir araya getiren seminerde Türkiye genelindeki Dağıtım Şirket Yetkilileri de hazır bulundu.

 

Seminerorganizasyonuna,  Türkiye ElektrikDağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), Türkiye Elektrik İletim Şirketi Anonim Şirketi(TEİAŞ) ve Elektrik Dağıtım Şirketleri temsilcileri katıldılar.  Program dahilinde TEDAŞ GES Şube Müdürü BilalŞimşek “Güneş Enerji Santrallarının Elektrik Güç Kalitesi Üzerine Etkileri “konulu oturumda değerli bilgiler paylaşırken, UBIMET Gmb’den Dr. Christian Kusmitsch“Meterolojik Veriler Kullanarak Güneş Enerji Sistemlerinde Üretim Tahmini” konusuylailgili bilgiler paylaştı. Program akışı Başarı Enerji’den İlker Yılmaz’ın “GüneşEnerjisi Sistemlerinde İzleme ve Kontrol İhtiyaçları” konulu sunumuyla devametti. Ve son olarak organizasyona ev sahipliği yapan Schneider Electric veEndoks Enerji Sistemlerinden; Tuğçe İşler ve Dr. Alper Terciyanlı “YenilenebilirEnerji Üretim Tesislerinde Enerji Kalitesi İzleme” konusundaki bilgileriniaktardı.

 

Schneider Electric ve Endoks işbirliği iledüzenlenen ve katılımcıların yenilenebilir enerji konusunda yeni teknolojilerve trendler hakkında yoğun olarak bilgilendirildiği seminerde yer alan dağıtımşirketleri yetkilileri de görüşlerini ve tecrübelerini katılımcılara aktardı.

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com