Connect with us

Genel

Prysmian Group Türkiye gençleri yarınlara hazırlıyor

Published

on

 

Prysmian Group Türkiye, sektörün en önemli öğrenci etkinliği olan 12. RCL Günleri’nin altın sponsoru oldu. Prysmian Group Türkiye yetkilileri etkinlik kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek işe alım süreçleri, Ar-Ge mühendisliği ve proje yönetimi hakkında bilgiler paylaştılar. Gençler, etkinlik süresince Prysmian Group Türkiye standından staj ve iş başvurusu yapma imkanı buldular.

 

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideriPrysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, gençlerin işyaşamına hazırlanmaları konusunda her alanda desteğini sürdürüyor.

Gençlerin üniversite sonrasında iş yaşamına daha fazla deneyimlekatılabilmelerine yardımcı olmayı hedefleyen Prysmian Group Türkiye, sektörünen bilinen ve geniş katılımlı etkinliği olan 12. RLC Günleri’nin altınsponsorluğunu üstlendi.

Yıldız TeknikÜniversitesi (YTÜ) öğrencileri tarafından 23-25 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşen RLC Günleri, elektrik, elektronik, otomasyon,aydınlatma ve bilişim alanlarında eğitim gören gençleri, profesyonel işhayatına girmeden önce şirketler, dernekler, akademisyenler ve sektöründeneyimli isimleriyle farklı platformlarda buluşturdu.

Öğrenciler, YTÜ Elektrik – ElektronikFakültesi’nde kurulan Prysmian Group standından, Ar-Ge mühendisliği, Projeyönetimi, işe alım süreçleri ve kablolar hakkında merak ettikleri teknikkonular hakkında bilgi alırken; aynı zamanda staj ve iş başvurusu yapma imkanı dabulabildiler.

“Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonukapsamında, sektörü ileri seviyelere taşıyan Prysmian Group Türkiye’nin yetkiliisimleri de 23 Şubat’ta gerçekleşen panelde  öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlik çerçevesinde,Prysmian Group Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Levent Özçengel, Ar-Ge MüdürüZekeriya Şirin ve Taahhüt Grubu Proje Müdürü Müjdat Yayvak tarafından yapılan“Prysmian’ın Yıldız’ları” başlıklı konuşmada; Ar-Ge mühendisliği, projeyönetimi, işe alım süreçleri ve Ar-Ge hakkında bilgiler paylaşıldı. İnteraktif olarakgerçekleşen oturumda katılımcılar da sorularına yanıt bulabildiler.

Bu yılki RLC Günleri’nde endüstri 4.0, akıllı evsistemleri, güneş-rüzgar enerjisi, yeni nesil robotlar, CV hazırlama vekariyer, elektrikli araçlar, nükleer enerji, satış mühendisliği gibi konular mercekaltına alındı.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com