Connect with us

Nordex Group CEO’su José Luis Blanco, COP 26 yaklaşırken ABD Başkanlığı İklim Özel Delegesi (SPEC) John Kerry ile bir araya geldi

Published

on

Enerji, finans, otomotiv ve kimya sektöründen temsilcilerle birlikte Nordex Grubu CEO’su Jose Luis Bianco, 18 Mayıs’ta ABD Başkanlığı İklim Özel Delegesi (SPEC) John Kerry ile Almanya’da Berlin’deki ABD Elçiliği tarafından düzenlenen küçük bir yuvarlak masa toplantısında bir araya geldi.

John Kerry, Glasgow’da gerçekleştirilecek COP-26 BM İklim Değişikliği Konferansı’na doğru vizyonunu paylaşma fırsatını değerlendirdi. Ayrıca, iklim için harekete geçilen bu kritik on yılda teknolojik yenilik ve bunların uygulamasına ilişkin görüş alışverişine odaklanıldı.

José Luis Blanco, konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Delege John Kerry ile görüşmek onur ve ilham vericiydi. Nordex, iklim bakımından nötr ekonomi hedefini gerçekleştirmek üzere küresel enerji değişimine katkıda bulunmayı sürdürecek. Bir kez daha netleşti ki yenilenebilir enerji hayatidir ve bizim enerjide dönüşüm ekonomisine en iyi enerji maliyeti için yaptığımız katkı da dönüşümün anahtarı olma özelliğini taşımaktadır.”

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com