Connect with us

Araçlar

Linde MH, L14-16 AS/AS AP ve D12-14 AP Akülü İstifleyicilerini tepeden tırnağa yeniledi

Published

on

Linde MH’nin 1,2 tondan 1,6 tona taşıma kapasitesine sahip L14-16 AS/AS AP ve D12-14 AP akülü istifleyicileri, ürünlerinizin depolanması ve taşınması için en uygun iş ortağınız olacak. 

L14-16 AS/AS AP model denge ayaklı istifleyiciler 1,4-1,6 ton arası yükleri 5.300 mm raf yüksekliklerine kadar kolaylıkla istiflerken, D12-14 AP model katlanabilir platformlu çift istifleyiciler toplamda 1,2-1,4 ton arası iki paleti üst üste taşıyarak deponuzda taşıma işlemlerini hızlandırarak, size intralojistik operasyonlarınızda zaman kazandırır.

Artırılmış güvenlik özellikleri sayesinde YENİ D ve L modelleri intralojistik operasyonlarınızda hem çalışanlarınızı hem de yükünüzü korur!

Linde MH, müşterilerine güvenliği bir opsiyon olarak değil bir standart olarak sunar. İşte bu yüzden yaptığı tüm geliştirmelerde ürünün verimliliğini artırmayı hedeflediği gibi gerek yükün gerekse operatörün güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmak için çalışır.

Bu bağlamda estetik tasarımı ve işlevselliği L14-16 AS/AS AP ve D12-14 AP akülü istifleyicilerinde tekrar yorumlayan Linde MH’nin dikkat çeken özellikleri ise şunlar:

  • Alçak konumlandırılmış ve uzun kumanda kolu (yaya kumandalı modeller için) sayesinde operatör ve ekipman arasındaki mesafe ile operatör, intralojistik faaliyetleri sırasında güvenli bir alanda kalarak, gerek yükün gerekse operatörün güvenliği sağlanır. Buna ek olarak daha alçak konumlandırılan kumanda kolunun yük merkezine yakın olması sebebiyle operatörün yükü daha rahat taşıması sağlanırken aynı zamanda ekipmanın manevra kabiliyeti de artar. Bu da operatörün ve yükün güvenliğine katkı sağlar.
  • Linde MH’nin patentli  Linde OptiLift özelliği ile yükler daha hassas bir şekilde indirilir veya rafa kaldırılır. Son asansör yüksekliğinde veya yere indirilirken asansör otomatik olarak yavaşlar ve yükün hasar görmesi, sarsılması veya düşmesi engellenebilir.
  • Daha yuvarlak hatlı yeni tasarımı sayesinde intralojistik faaliyetlerinizde gerek operatörün gerekse tesisinizde çalışan yayaların güvenliğinin artırılması ve operasyon kaynaklı yaralanmaların minimize edilmesi mümkün olur.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com