Connect with us

Gwec, Hindistan Yöneticisi Francis Jayasurya ile küresel takımını genişletti

Published

on

Hindistan rüzgâr enerjisi sektöründe deneyimli profesyonel Francis Jayasurya, organizasyonun Hindistan’ın rüzgâr etkinliklerini ileriye taşımak için GWEC takımına katıldı.

GWEC CEO’su Backwell şunları ifade etti:”Hindistan, hem kara hem de deniz rüzgar enerjisinde büyük potansiyeliyle GWEC için anahtar piyasadır. Hindistan’ın enerji dönüşümünü tehdit eden düzenleme ve politika konularına acilen destek olması amacıyla Francis’in ekibimize katılmasından heyecan duyuyoruz. Yerel piyasalardaki deneyimiyle, etkinliklerimizi artırmayı ve Hindistan’ın istediği hedeflerine ilerlemesini hzılandırmasını dört gözle bekliyoruz”

GWEC Hindistan Yöneticisi Francis Jayasurya şunları ekledi: “Hindistan piyasasının mevcut kapsamında hızlanmayı sağlamak için eyalet hükümetleri, OEM’ler, işletmeler, servis sağlayıcılarla, işlevi olan tüm kesimlerle birlikte çalışmamız önem taşırken, enerji dönüşümünde bizi yavaşlatan unsurlardan da kurtulmalıyız. Küresel rüzgâr endüstrisinin sesi olarak, GWEC bu önemli rolü oynamak üzere çok iyi konumlanmış durumdadır ve ben de bu insiyatifin parçası olmaktan mutluyum.”

Jayasurya’nın enerji sektöründe önde gelen çok uluslu kurumlarda 30 yılın üzerinde deneyimi bulunurken, rüzgâr endsütrisinde de 2007 yılından bu yana etkinlik gösteriyor. GWEC’ten önce Jayasurya, Hindistan Rüzgâr Türbinleri Üreticileri Kuruluşu Yöneticisi ve Windsim AS’de Ülke Müdürüydü. Aynı zamanda, akademik anlamda da Rüzgar Kaynakları Değerlendirme CFD akış modelininin geliştirilmesinde de etkin rol oynadı.

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com