Connect with us

Genel

Bilmer İnşaat ve Tensar’dan büyük anlaşma

Published

on

 

Kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren Bilmer İnşaat, toprak güçlendirmesi ve zemin stabilizasyonu konusunda dünya devi Tensar’la anlaştı.

 

Birçok sektörde hizmet veren Bilmer İnşaat, farklıprojelerine bir yenisini daha ekledi. Geosentetik ürünler tedarik eden veasfalt yolların, demiryollarının, kaplanmış alanların kötü toprak koşullarıiçin kanıtlanmış pratik çözümler sunan Tensar International Limited ile anlaşanBilmer İnşaat, Tensar Triax’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu. Bilmerİnşaat ve Tensar International Limited’in anlaşması Tensar’ın İngiltere’dekiGenel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Zemin güçlendirme ve zemin stabilizasyonu, üst yapıoptimizasyonu ve zemin güçlendirmesi ürünleri erozyon önleme sistemlerininimalat ve tedariğinde dünya lideri olan Tensar International Limited’inİngiltere’deki Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen imza töreni ile Bilmerİnşaat, Tensar Triax’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

Tensar International Limited Başkan Yardımcısı Stephen EWER törende yaptığı konuşmasında;“Türkiye’nin inşaat anlamında yaptığı atılım ve değişimin uzun zamandır takipetmekteyiz. Tensar olarak Türkiye’de yer almak için gerçek anlamda uzmanlığıgelişmiş bir firma arayışımız sonunda Bilmer İnşaat’la buluştuk. Birlikte çokgüzel projelere imza atacağımıza olan inancımızla bu işbirliğine başladık.Bilmer’le Türkiye’de olmaktan mutluyuz.” dedi.

Bilmer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serhat CenkBALÇIK ise: Bilmer İnşaat olarak farklı alanlarda hizmetlerimize devam ediyor, her geçen gün çıtamızı yükseltiyoruz. 30 yıldan fazla tecrübesiyle zemin güçlendirme ve zemin stabilizasyonu ile ilgili inşaat çözümleri geliştiren Tensar ile ortaklık yapacağımız için çok mutluyuz.Birlikte uzun yıllar çalışacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com