Connect with us

Almanya’da ilk E-160 EP5 rüzgar santralleri onay aldı

Published

on

Almanya’dan ENERCON için iyi bir haber geldi: Yeni  E-160 EP5 rüzgar enerjisi dönüştürücülerine sahip ilk rüzgar santralleri gerekli onayları aldılar. Nienburg bölgesindeki Hämelhausen projesinde üç rüzgar enerjisi dönüştürücüsü ve Diepholz  bölgesindeki Albringhausen II projesindeki on rüzgar enerjisi dönüştürücüsüne Alman Federal Emisyon Kontrol Yasası (BImSchG) uyarınca onay verildi.

ENERCON Sales Almanya Aşağı Saksonya Bölge Satış Müdürü Wolfgang Lübbe: “Bu gelişmeyle projelerin her ikisinde de bir sonraki aşamaya geçtiğimiz için mutluyuz. Hämelhausen için bu onayın verilmesi prototip açısından bizim için özel önem taşıyor; burada yeni E-160 EP5 E3’ün montajı yapılıyor. Bunlar, makine dairesine entegre edilmiş bir E-nacelle ve elektrik sistemlerine sahip ilk ENERCON WEC’lerdir. Onay, prototip projesinde önemli bir dönüm noktasıdır. Artık, prototipin kurulumunu planlandığı gibi gelecek yılın başında gerçekleştirebiliriz” dedi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com