Rüzgar enerjisinin ağır yük uzmanı Sistem Vinç, 3 yeni projede

Editör
Rüzgar enerjisinin ağır yük uzmanı Sistem Vinç, 3 yeni projede

30 yıllık tecrübesiyle birçok sektöre hizmet veren ve tecrübeli kadrosu ile önemli operasyonlara imza atan Sistem Vinç, rüzgar enerjisindeki başarılı çalışmalarına devam ediyor. Şapdağı RES sahası ve Andoz RES sahasındaki çalışmalarına devam eden firma, Botaş RES sahasındaki operasyonlarını başarılı bir şekilde tamamladı.

Şapdağı RES sahasında; Geriye kalan toplamda 5 adet türbinin çalışmalarına başlanmıştır. Ön dikim olarak 500 ton kapasiteli mobil vinç, 160 ton kapasiteli mobil vinç ve telehandler çalışma gerçekleştirmektedir. Offload olarak 250 ton kapasiteli mobil vinç, 160 ton kapasiteli mobil vinç ve tır sahada çalışmalarını sürdürmektedir. Saha içi çalışmalara hi-up vinç ile de destek sağlanmaktadır.

Botaş RES Sahasında; Silivri’de 300 ton kapasiteli mobil vinç, 2 adet 160 ton kapasiteli mobil vinç, 90 ton kapasiteli mobil vinç ve hi-up ile operasyonlarını başarılı bir şekilde tamamladı.

Andoz RES sahasında; 600 ton kapasiteli paletli vinç,  300 ton kapasiteli mobil vinç, 80 ton kapasiteli hi-up vinç ve jcb ile çalışmalara devam edilmektedir.

Bu Makaleyi Paylaş
By Editör
Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.
Yorum Yap