Connect with us

Genel

Rüzgar Enerjisi Dergisi WindEnergy Hamburg’ta

Published

on

Ülkemizde dünyanın en büyük offshore rüzgâr çiftliğini kurmak için hazırlıklar son sürat devam ediyor. İşte tam da böyle bir ortamda odağına offshore rüzgâr çiftliklerini alan WindEnergy Hamburg, 25 Eylül günü kapılarını açıyor. Rüzgar Enerjisi Dergisi Hall B1.OG, Stant 123’te ziyaretçilerini ağırlayacak.

Hamburg Messe tarafından yapılan açıklamada WindEnergy Hamburg’a dünyanın dört bir yanından yaklaşık 1400 katılımcı beklendiği ve bunların yaklaşık yüzde 40’ının offshore rüzgâr çiftliklerine yönelik ürün veya hizmetler sunan firmalar olduğu kaydedildi. Katılımcı firmaların ürün portföyününse, türbinlerden, kulelerden ve temellerden dişli kutularına, jeneratörlerden, rulmanlardan, şaftlardan ve yağlardan OEM çözümlerine ve tesisat gemilerine kadar çok geniş bir yelpazeye uzandığı belirtiliyor.

25-28 Eylül 2018 tarihleri arasında Hamburg’da düzenlenecek ve dünyanın dört bir tarafından katılımcılarla birlikte pek çok Türk firmasının da boy göstereceği WindEnergy Hamburg’ta Moneta Tanıtım olarak bizler de ekip olarak yer alacağız. Rüzgar Enerjisi Dergisi’nin fuar özel sayısıyla standında misafirlerini ağırlayacak olan Moneta ekibi, WindEnergy Hamburg’a ilişkin haber ve görüşleri de okurlarına sunacak.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com