Connect with us

Sektör Haberleri

Linde MH, ödüle doymuyor

Published

on

Türkiye Distribütörlüğünü HASEL’in yaptığı intralojistik uzmanı Linde MH, 2021 yılında toplam 7 ödül kazandı. Ödüle doymayan marka, yenilikçi gücünün bir kanıtı olarak son 30 yılda 80’den fazla ödüle layık görüldü.

İstif ve iş makineleri sektöründe önde gelen birçok markanın distribütörlüğünü yapan HASEL’in Türkiye pazarına sunduğu Linde MH, sadece 2021 yılında 7 ödüle layık görüldü. Son 30 yılda aldığı 80’den fazla ödülü, devam eden yenilikçi gücünün ve müşterilerinin yararına ürettiği fikir zenginliğinin bir sonucu olarak gören intralojistik uzmanı Linde MH, 1980’lerin ortalarından bu yana şirkete verilen tüm ödülleri, web sitesinde yer verdiği ödüller bölümüyle sergileyecek. Linde MH isminin yaklaşık 120 yıldır, kullanıcılara ölçülebilir katma değer sunan güvenilir teknoloji, akıllı çözümler ve yenilikçi ürünler anlamına geldiğini dile getiren Linde MH’de Marka Yönetiminden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefan Prokosch, “Tüm iş gücümüz, ekibimizin büyük tutkusu ve yenilikçi gücünden yararlanan müşterilerimizin başarısına kendini adamıştır. Bu nedenle Linde MH markası ve teknik konseptlerimiz, ekipman tasarımımız ve iletişimimiz sayısız ödül kazandı. Ana sayfamızdaki yeni ödül bölümü ile bu başarıyı tüm ziyaretçiler için daha şeffaf hale getiriyoruz” diyor.

2021 ile ödüllü bir yıl daha

Almanya’da malzeme taşıma endüstrisinde en çok rağbet gören ödüllerden biri 2021 yılında bir kez daha Linde MH’ye verildi. Verkehrs Rundschau Dergisi, bağımsız bir pazar araştırma şirketiyle birlikte nakliye ve lojistik sektörlerinden satın almanın karar vericilerine, en iyi bilinen markalar hakkında anket düzenledi. Springer Fachmedien München GmbH ve yayınevi Heinrich Vogel tarafından düzenlenen “Forkliftler, Taşıma ve Depo Teknolojisi” Tasarım Ödülü’nü, yarışmanın düzenlendiği ilk yıl olan 2002’den bu yana kazanan Linde MH, belirli aralıklarla düzenlenen ödülün tek sahibi oldu.

ETM Yayınevi tarafından gerçekleştirilen 2021 okuyucu anketinde de son yıllardaki başarısını devam ettiren Linde MH, Trans Aktuell, Lastauto Omnibus, Fernfahrer dergileriyle birlikte, taşımacılık ve lojistik sektörünün yenilikçi ürün ve hizmetlerini ödüllendiren eurotransport.de yayınlarının sunduğu “En İyi Marka” ödülünü 10. kez kazandı. 2021 yılında R-MATIC otonom Reach Truck’ta, “Endüstriyel Ekipmanlar” kategorisinde ilk sırada yer alan Linde MH; ayrıca, “Linde Safety Guard” ile “endüstriyel ekipman – fikir mühendisliği” kategorisinde de listenin başında yer aldı.

Linde MH’nin Aschaffenburg’daki genel merkezinde sergilediği ödüller arasında, Linde MH’yi 2020’den beri sektörünün en iyi şirketlerinden biri olarak listeleyen dünyanın en büyük marka değerlendirme kuruluşu Superbrands tarafından verilen Business Superbrands Ödülü de yer alıyor.

Linde MH’nin kazandığı diğer birçok ödülden birkaçını; Huss Yayınevine ait Logistra dergisinin “En İyi Uygulama Yenilikleri” ödülü, en yeni dizel, LPG ve CNG forkliftleri olan H20 – H35 modelinin aldığı “endüstriyel ekipmanlar” kategorisi ödülü, Forklift Birliği’nin (FTLA) “Ergonomi” kategorisinde verdiği “Mükemmellik Ödülü”, İnteraktif Güvenlik Yeleği ile “İş Güvenliği” kategorisinde Wirtschafts Woche ve DEKRA tarafından verilen 2021 Endüstri Ödülü, “İnterairport Europe 2019 Mükemmellik Ödülü”, “Öko Globe” ve “MM Logistik Ödülü” oluşturuyor.

10 Red Dot, 12 iF Ürün Tasarımı ödülü

Kazandığı ödüller arasında 10 tane “Red Dot”, 12 tane “iF Ürün Tasarımı” ödülü yer alan Linde MH, Porsche ile iş birliği yaptığı efsanevi 351 serisi forklift modeli için 1985 yılında ilk iF Tasarım Ödülü’nü aldı. 2018 yılında, Linde MH’nin E20 R – E35 R akülü forklift serisinin roadster versiyonu, endüstriyel tasarım derneği olan Agence pour la Promosyon de la Création Industrielle (APCI) tarafından her yıl verilen prestijli Fransız endüstriyel tasarım ödülü Observeur du Design ile onurlandırıldı. 2019’da verilen German Design Tasarım Ödülü, A-sütunu olmadan tasarlanan, sürüş alanının ve yükün daha da iyi görülebilmesini sağlayan olağanüstü forklift modelini verilmişti.

İletişim ve pazarlama açısından kanıtladığı yaratıcılığıyla da ödüle layık görülen Linde MH, özellikle forklift operatörlerinin becerilerini sergileyebilecekleri ve iş güvenliğini destekleyebilecekleri bir yarışma olan StaplerCup’ta, yıllar içerisinde; “Best of Business (BoB)”, “ECON”, “DPRG”, “Galaxy” ve “PR Report Award Gold” dâhil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com