Connect with us

Etkinlikler

İzmir Rüzgar Sempozyumu, altıncısında sektörle buluşuyor

Published

on

6. İzmir Rüzgar Sempozyumu, 23-24 Eylül 2021 tarihlerinde düzenlenecek.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından çevrimiçi düzenlenecek olan “İzmir Rüzgâr Sempozyumu” sektördeki son gelişmelerin takip edildiği, sektörel sorunların masaya yatırıldığı, rüzgâr enerjisi sektörünün farklı bileşenlerine ait en son teknolojilerin tartışıldığı bir platform olmayı amaçlıyor.

Gerek ürün gerekse hizmet alanında bölgesel bir merkez olma yolunda hızla ilerleyen ve ‘rüzgâr enerjisinin başkenti’ olarak anılan İzmir, sektörün teknik içeriği en yoğun etkinliği olan İzmir Rüzgâr Sempozyumu’nun 6.’sını çevrimiçi olarak ev sahipliği yapıyor.

Sempozyumda, günümüz teknolojilerinin yanı sıra geleceğin teknolojilerinin de paylaşıldığı bir ortam kamuoyuna sunulacak.

Teknik oturumların yanı sıra en yeni akademik gelişmelerin de paylaşılacağı oturumları ile akademi, sanayi, toplum iş birliğine katkı sunacak olan sempozyum bünyesinde, yerli imalat teknolojileri ve üreticilerin karşılaştıkları sorunların da tartışılacağı oturumlara yer verilecek.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com