Connect with us

Rüzgar Türbini İmalatçıları

Iberwind, Portekiz’de Nordex’le tam kapsamlı anlaşma kapasitesini artırıyor

Published

on

Iberwind, Portekiz’de Nordex’le tam kapsamlı anlaşma

Portekiz’in önde gelen rüzgar türbini işletmecilerinden Iberwind, Nordex Grubu ile 132 türbini için var olan servis anlaşmalarının kapsamını genişletiyor.

Öncelikli Hizmet anlaşmasının bir parçası olarak, Nordex Grubu, 110 N90/2500 ve N90/2300 türbininin ve 22 N60/1300 makinasının servis ve bakımını 2025 yılına kadar  üstleniyor.  290 MW’lık genişletilmiş servis anlaşması, Portekiz’de Nordex Grubu tarafından kurulumu yapılmış rüzgâr kapasitesinin %70’ini kapsıyor. Iberwind tarafından Nordex türbinleri ilk olarak 2001 yılında kuruldu.

Ruia Maia şunları söyledi: “Nordex Grubu ile yapılan servis anlaşması, işletme masraflarımızı mevcut ihtiyaçlara uyumlandırmada önemli bir faktördür. Aynı zamanda erişilebilirliğimizi ve kalite hedeflerimizi de garanti altına almaktadır.”

“Orijinal üreticiyle var olan uzun ortaklığımızın, türbinlerimize servis vermesi yönünde genişletilerek uzatılması durumu doğrulamaktadır.”

Nordex Grubu CEO’su José Luis Blanco ise, “Iberwind, Portekiz’de rüzgâr enerjisinde öncüdür ve Avrupa’daki en büyük servis müşterilerimizden biridir. Dolayısıyla, Iberwind ile 18 yıllık geçmişimiz sayesinde bizim servis uzmanlığımızı seçmelerinden çok memnunum”, dedi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com