Connect with us

Genel

Birbirinden önemli sektörleri bir araya getirecek olan fuar: ELECTRONIST ‘16

Published

on

 

Ekim ayında düzenlediği fuarların bitişini takiben, Marmara Tanıtım Fuarcılık proje ekibinin yaptığı yoğun strateji toplantıları sonucunda, elektronik alanında yan sanayi vurgusunun daha ağır olduğu, Türkiye’deki birbirinden önemli birçok elektronik yan sanayi sektörünü bir araya getirecek şekilde 5. Uluslararası Electronist Fuarı’nın çalışmalarına başlanmıştır. Yenilenen zengin içeriğiyle, Türkiye’de geri planda kalmış ve hak ettiği önemi görememiş olan elektronik yan sanayine ağırlık vererek bölgedeki en önemli elektronik buluşmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanan 5. Uluslararası Electronist Fuarı, 11. Holde tüm sektör profesyonellerinin ve ilgililerin buluşmasını sağlayacak.

 

5. Uluslararası Electronist Fuarı, Tüketici ve Ev Elektroniği, Bilgisayar ve Bilişim Yan Sanayi ve Bileşenleri, Mobil Elektronik, Medikal Elektronik Yan Sanayi ve Askeri Elektronik gibi sektörlerden oluşmaktadır. Tüm bu sektörleri, ortak bileşen olan elektronik yan sanayi çerçevesinde bir araya getirmeyi amaçlayan 5. Uluslararası Electronist Fuarı, yeni yüzü ve yeni içeriğiyle 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 11. holde yerini alacaktır.

İlk defa kendi holünde düzenlenecek olan 5. Uluslararası Electronist Fuarı, dolu dolu bir 11. holle sektörle buluşmasını gerçekleştirerek Türkiye’de ve bölgede elektronik yan sanayi alanında ileride daha büyüyeceği öngörülen bir buluşmayı gerçekleştirmiş olacak. Electronist Fuarı’nı sektöründe bölgenin merkez buluşmalarından biri haline getirme amacıyla çıkılan yolda, Marmara Fuarcılık proje ekibinin sektörden aldığı geri dönüşler, Electronist Fuarı ile ilgili bu tür projeksiyonları destekler niteliktedir.

Ekim ayı ile birlikte sona eren 2015 fuar organizasyonlarının ardından, projelendirme stratejilerine ağırlık vererek çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık, yaptığı planlama doğrultusunda 2015 yılının sonuna kadar önceki senelerdeki katılımcıları ile görüşmelere başlamış bulunmaktadır. Bu görüşmeleri Ocak 2016’da neticelendirerek, yeni yılda yeni katılımcılara yönelecek olan Marmara Fuarcılık proje ekibi, Mayıs ayında fuar alanının doldurulmasıyla birlikte organizasyon ile ilgili çalışmalara başlanması planlanmaktadır.

Özellikle, katılımcılardan gelen fuar alanının düzenlenmesi hakkındaki taleplerin değerlendirilmesi ve bu yönde yapılabilecekler üzerinde çalışılarak katılımcıların fuardan azami ölçüde fayda sağlamaları için çalışmalar yapılacaktır. Bu noktadaki en önemli konunun ise, ziyaretçi çalışmaları olması nedeniyle, Mayıs ayından sonra proje ekibinin de proje çalışmalarını tamamlayarak ziyaretçi-organizasyon ekibi tarafından sürdürülmekte olan ziyaretçi çalışmalarına destek vermeleri hedeflenmektedir.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com