Connect with us

Sektör Haberleri

Ataseven, TÜREB yönetimine yeniden aday oldu

Published

on

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği’nin (TÜREB) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 10’da Holiday Inn’de gerçekleştirilecek. Genel Kurul’da yeni yönetim de belirlenecek.

Bu seçimde mevcut Başkan Hakan Yıldırım’ın adaylığının yanı sıra eski dönem başkanı Mustafa Serdar Ataseven de aday olacağını açıkladı.

Geçmiş dönemde on yıllık süreçte 3 dönem başkanlık yapan Mustafa Serdar Ataseven, Genel Kurul öncesinde sektör paydaşlarının önerileri ve katkıları ile hazırladıkları raporu mevcut yönetimle birlikte tüm üyelerle paylaştıklarını söyledi.

Raporda TÜREB’in yeniden yapılandırılması, kuruluş amaçlarına yönelik politikalar ile operasyonel faaliyetlerinin yürütülmesine ilişkin başlıklar olduğu bildirildi.

Ataseven, TÜREB’de yeniden yapılandırma süreci içinde tüm sektör paydaşlarını geçmişte olduğu gibi kucaklayacaklarını ve rüzgara gönül verenlerle birlikte güzel işlere imza atmaya hazırlandıklarını ifade etti.

Tüm sektörün gözü Çarşamba günü yapılacak seçimlere çevrildi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com