Connect with us

Genel

TÜREB’ten iki yarışma birden

Published

on

 

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği’nin (TÜREB), 15 Haziran Dünya Rüzgar Günü etkinlikleri kapsamında hayata geçirdiği “Türkiye’de Rüzgar” konulu fotoğraf ve resim yarışması için başvurular başladı.

 

TÜREB’ten yapılan açıklamaya göre fotoğraf yarışmasına amatör veyaprofesyonel herkes ücretsiz olarak katılabiliyor. Türkiye Fotoğraf SanatıFederasyonunun TFSF 2016 / 022 Patronajile onayladığı yarışmanın amacı, çevreci enerjinin hayatımızın heranında olduğunu hatırlatan karelerle rüzgar enerjisinde farkındalık yaratmak. Başvuruların1 Haziran saat 23’e kadar süreceği yarışmada, birinciye 2.000 TL, İkinciye1.500 TL ve üçüncüye 1.000 TL ödül verilecek.

Resimyarışmasına Milli Eğitim Bakanlığı’ndan destek

Genç nesillerin dikkatinirüzgar enerjisine çekebilmek ve çocukları resim yapmaya teşvik etmek amacı iledüzenlenen resim yarışmasına Türkiye geneli ilkokul, ortaöğretim ve liseöğrencileri başvurabiliyor. Aynı fotoğraf yarışmasında olduğu gibi ilk üçegiren adaylar ve mansiyon için para ödülü veriliyor. Resim yarışması için sonbaşvuru tarihi 13 mayıs 2016.

Milli Eğitim Bakanlığıtarafından okullara duyurulan yarışmanın katılım koşulları için TÜREB’in web sitesinden bilgi alınabilir.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com