Connect with us

Dijital

Rüzgar santrali yatırımcıları için Türkiye’deki ilk işletme ve operasyon forum sayfası açıldı!

Yayın tarihi:

-

RES yatırımcıları ve profesyonellerinin iletişimini sağlamayı hedefleyen Rüzgar Santrali İşletme Forumu (Wind Operation Forum), erişime açıldı. 

Rüzgar Santrali İşletme Forumu’yla rüzgar enerjisi yatırımcıları ile profesyoneller, deneyimlerini paylaşabilecek ve işletme aşamasında yaşanan sorunlara ortak çözüm önerileri geliştirilebilecek. windoperationforum.com web adresinden erişilebilecek platform, RES sektöründeki tüm paydaşları bir araya getirmeyi hedefliyor

Genel forum alanında; rüzgar enerjisi santrali işletmesinde karşılaşılan genel sorunlar, arızlar, tedarikçi performansları, türbin performans takibiyle ilgili düşünceler, bakım onarım modelleri, in-house yetkinlikler, yedek malzeme, lojistik konuları, lokal yetkinlikler, ana ekipman performansları ve uzaktan izleme sistemleri gibi her türlü konuda görüşler paylaşılabilecek ve yatırımcıların karşılıklı deneyimlerinden faydalanabilecek.

Platformun spesifik forum alanlarında ise kullanıcılar başlıca şu konularda bilgi alış verişi yapabilecek:

  • Spesifik türbin modelleriyle ilgili paylaşımlar gerçekleştirilebilecek.
  • İşletme sürecinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin fikir alışverişi yapılabilecek.
  • Platform tabanlı iyileştirme ve upgrade ürünlerinin detayları ile performansları hakkında bilgiye erişilebilecek.

Nasıl Üye Olunur?

Rüzgar Santrali İşletme Forumu, rüzgar enerjisi sektöründeki yatırımcılar ve profesyoneller için kurulmuş bir platform. Bu sebeple, foruma üye olmak için mutlaka hâlihazırda işletmede olan ya da planlama/kurulum aşamasında olan bir RES’e sahip olmak veya yatırımcı firma çalışanı olmak şart. Üyelik süreci ise şu şekilde işliyor:

  • info@windoperationforum.com adresine talep iletilir
  • Talep değerlendirilir ve kriterlere uygun bulunması durumunda RES İşletme Forum Kullanım Sözleşmesi kullanıcıya iletilir
  • İlgili firmadan üye olacak personelin listenin de ekine işlenmiş olduğu firma onaylı sözleşme iletilir
  • Üye bilgileri ulaştığı anda platform üyeliği aktif olur

Yeni üyeliklerde ilk 3 ay ücretsizken, fiyatlandırmaya ilişkin bilgiye windoperationforum.com adresinden erişmek mümkün.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler