Connect with us

Proje Yönetimi

Proje geliştirme ve inşaat süreçlerinde yüksek kalitede deneyim: MEGAJOULE

Yayın tarihi:

-

Türkiye enerji piyasasında 2014 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren MEGAJOULE, birçok rüzgar enerjisi projesinde aktif olarak yer almaktadır. Rüzgar ve güneş enerjisi potansiyel hesaplamaları alanındaki temel hizmetlerini sürdürürken MEGAJOULE, artık proje geliştirme sürecinin tüm safhalarında hizmet sunabilecek duruma gelmiştir.

WINDTHINK ile iş birliği içerisinde, birçok teknik due diligence çalışmasını başarıyla tamamlamış uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturduk. Teknik due diligence hizmetlerinin yanı sıra, artık owners engineering, tasarım ve genel teknik destek alanlarında proje geliştirme ve inşaat süreçlerine, çevre ve sosyal etki değerlendirme çalışmaları da dahil olmak üzere, yüksek kalitede deneyim ve know-how sunabilecek seviyeye ulaştık.

8.2 Portugal (8.2 Group şirketi) ile işbirliği içerisinde, rüzgar ve güneş santralleri için teknik danışmanlık ve inceleme hizmetlerini müşterilerimize sunuyor olacağız. Teknik denetleme, devreye alma sonrası denetim, periyodik / duruma dayalı denetim ve garanti bitimi denetimleri gibi hizmetler ile hizmet kapsamımızı genişlettik.

Rüzgar enerjisi analizlerinde bize olan güveninizin diğer mühendislik hizmetlerimizde de sürmesini ve enerji piyasasında, birlikte, optimum rüzgar ve güneş projeleri gerçekleştireceğimizi umuyoruz.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağımsız Servis Sağlayıcıları

RES’lerde uzman partner: GY Mühendislik Mimarlık ve Enerji Danışmanlık

Yayın tarihi:

-

2003 yılında bu yana hem yenilenebilir hem de konvansiyonel enerji alanında pek çok yatırıma mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren GY Enerji, tecrübeli ekibi ve katkı sunduğu yüzlerce projeyle öne çıkıyor.

RES projelerinde komple çözümler

Enerji piyasasındaki yatırımcılar için stratejik kararlar vermek ve projeler geliştirmek üzere kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketi olan GY Enerji, rüzgar başta olmak üzere hidrolik, güneş, biyokütle ve termik santraller için saha geliştirme, projelendirme, montaj ve devreye alma süreçlerinde komple çözümler sunuyor. Alanında uzman bir kadroyla çalışmalarını sürdüren firma, ölçüm datası değerlendirme ve enerji hesaplarını kapsayan fizibilite çalışmaları, TEA ve ÇED belgelerinin temini, mera ve kamulaştırma hizmetleri, ön ve kesin olmak üzere orman izinlerinin alınması, imar planlarının hazırlanması, enerji nakil hatları, trafo ve şalt merkezlerinin primer ve sekonder projeleri, zemin etütleri ve sondaj çalışmaları, inşaat ve yol projeleri, ruhsat alımları ile tüm izinlerin alınması ile tesisin tamamlanması ve devreye alma hizmetlerinin yanı sıra hibrit santral projeleriyle ilgili de her türlü mühendislik hizmetini de sunuyor.

Portföyünde pek çok farklı rüzgar enerjisi santrali (RES) projesi bulunan GY Mühendislik, grup firmaları ile farklı alanlarda özelleştirilmiş çözümler sunuyor. 

GY Enerji Genel Müdürü Göknur Atalay, 2014 Yılı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi seçilmiş ödüllü bir iş insanı. Kadın İşverenler ve Sanayiciler Derneği (KASİDER) Yönetim Kurulu Başkanı olan Göknur Atalay, enerji sektöründeki çalışmalarıyla cinsiyet ve fırsat eşitliği alanında da büyük katkı sunan ve pek çok insan için rol model olan bir iş kadını. 

Devamını oku
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com