Connect with us

Proje Yönetimi

Proje geliştirme ve inşaat süreçlerinde yüksek kalitede deneyim: MEGAJOULE

Published

on

Türkiye enerji piyasasında 2014 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren MEGAJOULE, birçok rüzgar enerjisi projesinde aktif olarak yer almaktadır. Rüzgar ve güneş enerjisi potansiyel hesaplamaları alanındaki temel hizmetlerini sürdürürken MEGAJOULE, artık proje geliştirme sürecinin tüm safhalarında hizmet sunabilecek duruma gelmiştir.

WINDTHINK ile iş birliği içerisinde, birçok teknik due diligence çalışmasını başarıyla tamamlamış uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturduk. Teknik due diligence hizmetlerinin yanı sıra, artık owners engineering, tasarım ve genel teknik destek alanlarında proje geliştirme ve inşaat süreçlerine, çevre ve sosyal etki değerlendirme çalışmaları da dahil olmak üzere, yüksek kalitede deneyim ve know-how sunabilecek seviyeye ulaştık.

8.2 Portugal (8.2 Group şirketi) ile işbirliği içerisinde, rüzgar ve güneş santralleri için teknik danışmanlık ve inceleme hizmetlerini müşterilerimize sunuyor olacağız. Teknik denetleme, devreye alma sonrası denetim, periyodik / duruma dayalı denetim ve garanti bitimi denetimleri gibi hizmetler ile hizmet kapsamımızı genişlettik.

Rüzgar enerjisi analizlerinde bize olan güveninizin diğer mühendislik hizmetlerimizde de sürmesini ve enerji piyasasında, birlikte, optimum rüzgar ve güneş projeleri gerçekleştireceğimizi umuyoruz.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com