Ocak 2015 sayısı

Anı Nil DEMİRBAĞ
Ocak 2015 sayısı

Rüzgar Enerjisi Dergisi’nin Yeni Sayısı Çıktı!

Merhaba sevgili okurlarımız.

Rüzgar Enerjisi Dergisi’nin 2. sayısı çıktı ve Ocak sayısıyla yine sizlerle birlikteyiz. Öncelikle dergimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Dergi’ye yönelik olumlu dönüşler de gösteriyor ki ülkemizdeki rüzgar enerjisine olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Bu da bizlerin, ülkemiz adına geleceğe daha umutlu bakmasını sağlıyor. Diliyoruz ki bu gösterilen alaka sektörü daha ileriye taşıyacaktır.

Olumlu ve olumsuz yönleri her gün irdelenen rüzgar enerjisinin olumlu yönleri terazide ağır basıyor. Bütün bunlar göz önünde bulundurulmalı ve ön yargılardan uzaklaşmalıyız. Sadece olumsuz yönlere odaklanmak hiçbir yerde sağlıklı bir sonuç vermez diye düşünüyorum. Her ayrıntıyı değerlendirmek önemli.

İkinci yarı yılda yaşanan lisans iptalleri bizi üzse de aslında iyi bir yıl geçirdik. Hedeflere ulaşma yolunda daha çok çalışılması gerekiyor, bürokrasinin de bu çaba harcayanların önünü açması… Başvuruların sonuçlandırılmasındaki hız da bu sene ve önümüzdeki senelerdeki gelişimi etkileyecek.

2015 yılında rüzgar için önemli olan etkinlikler var. Umarız ki bu etkinliklere de gereken ilgi gösterilir ve olumlu sonuçlar eşliğinde bitiririz. Finans Yayıncılık ailesi olarak 2015 yılında sizlere sağlık ve mutluluklar dileriz. Başarılarla dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap