Connect with us

Bakım- onarım

Nova, yurt dışı çalışmalarına yenisini ekledi

Published

on

Rüzgar santrallerinin kurulum ve işletme aşamalarında sektöre özel deneyim ve uzmanlığa dayalı çözümler sunan Nova Rüzgar Enerji Santralleri, yurt dışındaki faaliyet alanlarını genişletmeye devam ediyor. Nova; Hırvatistan, Ürdün ve Ukrayna’da gerçekleştirdiği rüzgar türbin kurulumu, retrofit işlemleri ve tamir-bakım çalışmalarına İsveç’i de ekledi.

Her geçen gün gelişen rüzgar enerjisi sektöründe uzman ve yetkin firmalara olan ihtiyaç artıyor. Kalite seviyesini sürekli artırma misyonuyla faaliyetlerine devam eden Nova, bu bilinçle çalışmalarını yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da sürdürüyor.

Geçtiğimiz senelerde Hırvatistan, Ürdün ve Ukrayna’da rüzgar türbin kurulumu, retrofit işlemleri ve tamir-bakım çalışmaları yapan Nova, yurt dışı referanslarına bir yenisini ekledi. Rüzgar enerjisi sektörünün küresel ölçekte lider türbin sağlayıcılarından Nordex Acciona, İsveç’te üstlendiği Nysater rüzgar santralinin kurulum sürecinde Nova’yı tercih etti. Projede kurulum ve retrofit kapsamlı çalışmalar üstlenen ekip, göstermiş olduğu performans ve iş kalitesiyle kısa zamanda saha ve proje yönetiminin takdirini kazandı. 

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan Nova, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 şartlarının oluşturduğu vize kısıtlamalarına rağmen yurt dışı projelerde yer alarak, Avrupa’daki rakiplerinden geri kalmadığını gösteriyor. Şirketlere özel çözümler üreten Nova, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışı ile yerel ve uluslararası pazar payını artırıyor. Değer zincirindeki kilit görevini “enerji maliyetlerini azaltmak” olarak belirleyen firma, müşteri memnuniyetini sağlamak için sağlam, işlevsel ve uygun maliyetli çözümler sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com