Connect with us

Bakım- onarım

Montaj, bakım ve servis hizmetleriyle rüzgar enerjisinin çözüm ortağı TUİZ Wind

Published

on

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla rüzgar enerjisinin ana öğelerinden olan montaj, bakım ve servis projelerinde hizmet veren TUİZ Wind, sektörün ihtiyacına yönelik sunduğu eksiksiz çözümlerle daha iyi servis standartları oluşturuyor.

2021 yılında kurulan ve dinamik ekibinin uzun yıllara dayanan tecrübesini rüzgar enerjisiyle buluşturan TUİZ Wind; kurulum, servis, bakım ve onarım, ana bileşen değişimi, teknik destek, lojistik destek, yükleme-indirme operasyonları, kanat bakım ve onarım; bertaraf, muayene ve ölçüm-raporlama hizmetleri sunuyor. Bu hizmetlerin yanı sıra, liman işletmelerinde faaliyet gösteren ağır nakliyat firmalarına kanatların indirilmesi, fream montajı ve yerde lashing bağlama işlemleri de sunan TUİZ Wind, yetkin teknisyenleri ile kule üretim tesislerine; teknik destek, sapancı ve işaretçi, forklift operatör çözümleri de sağlıyor. RES projelerinde kanatların geçişine engel teşkil eden yerleşim alanlarında Bladelifter operasyonlarını da gerçekleştiren firma, kule taşımacılığı esnasında meydana gelen mini hasarların tamir ve onarımını gerçekleştiriyor, konuyla ilgili müşterilerine detaylı rapor sunuyor.

RES ve GES projeleri geliştiriyor

Müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile projelerinin devamlılığını sağlama, memnuniyeti artırarak sürdürme ve küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren TUİZ Wind, Türkiye’nin RES ve GES alanlarına proje geliştiriyor. Bu projelerle birlikte yatırımcıların tükettiği enerjiyi diğer yandan üretmesi konusunda teknik, proje yönetimi ve türbin tedarik konusunda hizmetler de sağlayan TUİZ Wind, Türkiye’de öz tüketim yapan tesislere yurt dışındaki çözüm ortakları aracılığıyla 2. el rüzgar türbini satışı da yapıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com