Connect with us

İntralojistik uzmanı Linde Material Handling, çözümlerini WoMH 2022’de sergiledi

Published

on

İstif ve iş makineleri sektöründe önde gelen birçok markanın distribütörlüğünü üstlenen HASEL tarafından Türkiye pazarına sunulan Linde MH, tüm intralojistik çözüm yelpazesini World of Material Handling (WoMH) etkinliğinde sergiledi.

Y eni ekipman satın almayı planlayan veya intralojistik süreçlerini yeniden düzenlemek isteyen firmalar, günümüzde çok çeşitli çözüm seçenekleri ile karşı karşıya kalıyor. WoMH gibi etkinlikler, çok sayıda yeniliği içeren kapsamlı Linde MH ürün yelpazesini tanıma fırsatı sunuyor. Ürün uzmanları, satış danışmanları ve intralojistik planlamacılarının hazır bulunduğu 17.000 metrekarelik alanı kapsayan geniş salonda düzenlenen etkinlikte, çeşitli açık alanlarda ekipmanlar kapsamlı bir şekilde incelenip test edildi. Etkinlikte bir şişe üretim tesisi örneği kullanılarak; mal girişi, depo ve sipariş toplama alanından üretim tedarikine ve sevkiyatına kadar eksiksiz intralojistik süreçleri gösterildi. Etkinlikle ilgili konuşan Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefan Prokosch, “Misafirlerimiz çok sayıda çok farklı ürünü canlı olarak görme ve test sürüşü yapma gibi eşsiz fırsatlara sahip oldu. Tüm ekipmanların tek bir yerde sunulması, WoMH’yi ziyaretçilerin geniş ürün ve hizmet yelpazemizin yalnızca sınırlı bir bölümünü deneyimleyebildiği ‘normal’ bir ticaret fuarından temel olarak farklı kılan şeydir” dedi.

Tamamen ağ bağlantılı yeni nesil akülü ve içten yanmalı motorla çalışan forkliftlere odaklanılan etkinlikte sunulan diğer ürün ve hizmetler arasında; her ikisi de daha fazla verimlilik ve sürdürülebilirlik sağlayan Linde:connect Filo Yönetim Sistemi ve Linde Warehouse Navigator gibi yazılım çözümleri yer aldı. Güvenlik ve destek sistemleri, aydınlatma çözümleri, enerji yönetim sistemleri, otomatik ve otonom araçlar ile proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri de sergilendi. Prokosch, “Son yıllarda Linde MH, kapsamlı bir intralojistik çözümleri sağlayıcısı haline geldi. WoMH’de ziyaretçiler bunu ilk elden deneyimledi” açıklamasında bulundu

İntralojistik uzmanı Linde MH, Türkiye pazarına HASEL tarafından sunuluyor. Küresel ölçekte pazarının önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen HASEL’in istif makineleri portföyünde LINDE MH, COMBILIFT ve LIFTFIT; iş makinesi sektöründe ise HYUNDAI CE, KOBELCO ve BOBCAT gibi markalar yer alıyor. Türkiye’nin 14 noktasında eğitimli ve müşteri odaklı kadroları ile sadece makine satışı değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetler de sunan HASEL, genel ve ağır inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayi, otomotiv, plastik, gıda, enerji gibi birçok sektöre hizmet veriyor. Yeni makine satışının yanı sıra, HASEL VİTRİN e-ticaret platformu ile yeni ve 2. el makine satışı yapan firma, RENTLIFT ile uzun/kısa dönem kiralama ve her marka iş ve istif makinelerinin yedek parça çözümleriyle de hizmet veriyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com