Connect with us

A'dan Z'ye Rüzgar Santrali

Erman Kaya, A’dan Z’ye RÜZGAR SANTRALİ, Önsöz

Published

on

Günümüzde küresel iklim değişikliği beraberinde dünyada olumsuz sonuçlara yol açmıştır. Bu olumsuz sonuçlar, temiz ve sürdürülebilir enerji kaynaklarına yönelimi artırmıştır.

Bu kitap, gitgide önem arz eden yenilenebilir enerji kaynaklarından rüzgâr enerji sektörüne katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Böylelikle değerli okurlarımız, rüzgâr enerji sektörünü ve “A’dan Z’ye Rüzgâr Santrallerini” tanıma fırsatı bulabileceklerdir. Bu kitap, rüzgâr enerji sektörüne yönelmek isteyip, bilgi sahibi olmak isteyen ve bu yola gönül vermiş arkadaşlarımıza bir nebze de olsa yol göstermek amacıyla derlenmiş kaynak bir kitaptır.

Kitabımızın olabildiğince sade ve anlaşılabilir olmasına özen gösterilmiştir.

Bu kitabın derlenmesi ve yazımı sırasında beni yalnız bırakmayan sevgili eşime, aileme, Sayın Murat Durak’a, stajyer arkadaşlarıma ve bu kitapta emeği geçen; Sayın, Ahmet Paksoy, Ali Asaf Oğuz, Burak Yılmaz, Cansu Saygı, Ebru Arıcı, Efru Yağmur Çavdar, Ege Adıgüzel, Gökçe Uslu, Habib Babacan, Hakan Şahin, İsmail Berkay Sağlam, Melike Sezginer, Murat Hazer Uygunol, Mustafa Kavalcı, Nur Yılmaz, Nursu Aslan, Olgar Arslan, Ufuk Yaman, Uğur Kılıç, Vega Enerji, Zafer Avcı, Zeynep Ayşe Mergen Özer, ve diğer tüm arkadaşlarıma, aynı zamanda bu kitabın basımı konusunda bizlere destek olan Nordex Enerji A.Ş.’ye de değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

 

Erman Kaya Nisan 2021

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com