Connect with us

Genel

BÖLGENİN EN BÜYÜK ENERJİ BULUŞMASI BAŞKENT’TE GERÇEKLEŞİYOR

Published

on

Geçtiğimiz yıllarda, 15 farklı ülkeden, 43.000 yerli, 7000 yabancı ziyaretçi, 12 yerli ve yabancı bakan, 4000’in üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşen EIF etkinlikleri 10. kez kapılarını enerji sektörünün tüm üyelerine açıyor.

8-10 Kasım tarihlerinde ATO Congresium’da T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’mızın destekleri ile Global Enerji Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan EIF 2017- 10. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı bu yıl Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecektir.

 

Bu yıl “Uluslararası Ticaret Delegasyonu” programı çerçevesinde Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden gelecek olan seçkin iş ve kamu kesimini ağırlayacak olan EIF 2017’de katılımcı firmaların tümü B2B görüşmelerine katılabilecek ve Körfez ülkeleri ve Afrika ile yeni yatırım ve pazar imkânları bulabilecekler.

 

Enerji Bakanı Sayın Albayrak’ın  geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı “Milli Enerji ve Maden Politikası” çerçevesinde kongre oturumlarının ana ekseni “Arz Güvenliği, Yerlileşme, Öngörülebilir Piyasa ve Teknoloji Transferi” çerçevesinde olacaktır. Ortaya koyulan  bu önemli vizyon ile yurtiçinden ve dışından bir çok oyuncunun bir araya geleceği etkinlikte,  enerjinin tüm sektörleri üretimden dağıtıma her şeyin ele alınacağı bir platform bulacaklardır. Bu buluşma,  bütün katılımcılar nezdinde, ülkemiz başta olmak üzere küresele uzanan güçlü bir enerji ve fayda bağı oluşturacaktır.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com