Connect with us

Yenilenebilir enerjinin mühendislik ve danışmanlıktaki çözüm ortağı Üçyel Enerji

Published

on

Yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi konusunda, kaynak analizinden tesis kurulumuna kadar olan süreçlerde uzmanlaşmış bir mühendislik ve danışmanlık firması olan Üçyel Enerji, sektörün proje geliştiricileri, yatırımcıları, finans kurumları ile kamu ve özel sektör kurumlarına yönelik hizmetler sunuyor. Ayrıca, Fransız Meteodyn yazılım şirketinin Türkiye temsilcisi olan Üçyel, yer aldığı birçok referans projeleriyle dikkat çekiyor.

Firma kurucularının yenilenebilir enerji başta olmak üzere enerji alanındaki 20 yılı aşkın mühendislik tecrübesini hayata geçirerek 2011 yılında kurduğu Üçyel Enerji, mühendislik ve danışmanlık hizmetleriyle yenilenebilir enerjinin çözüm ortağı oluyor. Ankara merkezli bir firma olan Üçyel; kaynak değerlendirme ve saha seçimi, enerji amaçlı ölçümler, veri toplama, veri analizi, fizibilite raporu, tesis tasarım ve kurulumu, proje yönetimi, işletme ve bakım çalışmaları ile yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güvenilir bir bağımsız mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunuyor.

Fransız Meteodyn yazılım şirketinin Türkiye temsilcisi olan Üçyel, Meteodyn WT CFD yazılımının satış ve eğitim işlerini yürütüyor. Firma, Meteodyn WT CFD yazılımı ile rüzgar enerjisi proje sahalarının rüzgar kaynak değerlendirmesi, santral tasarımı, saha uygunluk analizi ve enerji optimizasyonu hesaplarını yapıyor.

Enerji ihtiyacını şebeke bağlantılı veya bağlantısız olarak yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılamak isteyen gerçek veya tüzel kişiler, lisanslı enerji üretimi kapsamında faaliyet göstermek isteyen tüzel kişiler, yerli ve yabancı yatırımcılar, bankalar, finans kurumları, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına yeterli kalite ve güvenirlikte hizmet sunmayı merkezine alan Üçyel, mühendislik ve danışmanlık hizmetleriyle yenilenebilir enerji sektörüne eksiksiz çözümler üretiyor.

Teknik fizibilite raporu Üçyel tarafından hazırlanan bazı rüzgar enerjisi projeleri:

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com