Connect with us

Genel

SDV HOROZ proje kargo, yenilenebilir enerji segmentinde yeni projeler üstlendi

Published

on

SDV HOROZ Proje Kargo Departmanı, Yenilenebilir Enerji Projeleri’nde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor

Enerji lojistiği alanında ‘müşteriye özel’ çözümler üreten SDV Horoz, bu alandaki uzmanlığını yenilenebilir enerji segmentinde üstlendiği yeni projelerle göstermeye devam ediyor. Son olarak, UNISON rüzgar türbinlerinin Kore’den İskenderun limanına ve GE Wind rüzgar türbinlerinin Almanya Brake limanından İzmir Nemport limanına açık yük gemi organizasyonu ve tahliye operasyonu sonrası İskenderun ve İzmir’e karayolu ile taşıma işini üstlendi.

Kapıdan kapıya tüm taşıma organizasyonu SDV HOROZ Proje Kargo tarafından gerçekleştirilen projede her iki uçta kara taşıması, liman elleçleme operasyonu ve gemi/araç yük sabitleme işlemleri titizlikle planlandı. SDV HOROZ Proje Kargo, üstlendiği bu proje ile yenilenebilir enerji alanındaki bilgi ve tecrübesini bir kez daha gösterdi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com