Connect with us

Avrasya Rüzgar, sosyal medya yönetimi için Moneta ile iş birliğine gitti

Published

on

Rüzgâr enerjisi sektörünün önemli markalarından Avrasya Rüzgar, sosyal medya yönetimi ve tasarım hizmetleri için profesyonel desteği Moneta Tanıtım’dan alacak.

Türbin bakımında 17 yıllık tecrübe

Avrasya Rüzgar ve EAWind markası, 17 yıllık tecrübesiyle rüzgâr türbinlerinde montaj öncesi ve sonrası bakım hizmetlerinde güvenilir bir iş ortağı olarak ön plana çıkmaktadır. İşletme öncesi nakliye ve depolama aşamalarında kontrol ve bakım hizmeti sunan firma, işletme süresinde ise rutin bakım, yıldırım hasarı ve yapısal hasar tamiratları ihtiyacına cevap vermektedir. Daha önce Milli Rüzgar Türbini Projesi (MILRES) kapsamında, Turkish Aerospace Industries’in (TAI) alt yüklenicisi olarak 500 kW’lık rüzgâr türbini kanat projesinin model, kalıp ve kanat imalatlarını başarıyla gerçekleştiren ve tam boyutlu statik testini icra eden Avrasya Rüzgar, kanadın yıldırımsavar testlerini de yurt dışında gerçekleştirilmiştir. Avrasya Rüzgar, mevcut atölyesinde 50 metreye kadar kanat imalatı ve tamirat gerçekleştirebilmektedir.

GWO eğitimleri

Dünya çapındaki büyük türbin üreticilerinin bir araya gelecek oluşturduğu Global Wind Organization’un (GWO) belirlediği standartlar kapsamında eğitim faaliyetleri de yürüten Avrasya Rüzgar, yüksekte çalışma, ilkyardım, elle taşıma ve yangın bilinci gibi eğitimleri kendi bünyesinde verdiği gibi şirket ziyaretleri de gerçekleştirmekte ve personel eğitimini yerinde gerçekleştirebilmektedir.

Yeni dönemde faaliyet alanını genişletmeyi hedefleyen Avrasya Rüzgar, bu amaçla iletişim çalışmalarına hız verdi ve marka değerine katkı sunmak amacıyla Moneta Tanıtım’la sosyal medya yönetimi ve tasarım desteği iş birliğine gitti.

Moneta Tanıtım’ın “Endüstriyel Pazar İletişimi” konsepti

Çalışmalarını “Endüstriyel Pazar İletişimi” konsepti çerçevesinde geliştiren ve derinleştiren Moneta Tanıtım, iş ortaklarına dijital dünyada görünür fark edilir olmak gerekli desteği sunuyor. Bu kapsamda web sayfası tasarımı, sosyal medya yönetimi, e-mail marketing; reklam ve ilan tasarım desteği gibi pek çok farklı alanda; 360° Dijital Pazarlama desteği veren Moneta; firmalar için bir terzi titizliğiyle hazırlanmış özel konseptler üzerinden marka değerinin artırılmasına katkı sunuyor.

Uluslararası pazarlara ulaşmak için doğru iş ortağı

Moneta Yayın Grubu; yurt dışına açılmak isteyen firmalar için de doğru adres. Geçtiğimiz aylarda; endüstriyel PR ve reklam yönetimi alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Mepax ile partnerlik anlaşması imzalayan şirket; global standartlardaki hizmet anlayışıyla ön plana çıkıyor.

Geleneksel ve dijital pazarlama anlayışlarını harmanlayarak sektörel ihtiyaçlara özel çözümler geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Moneta Tanıtım; sürekli ölçülebilir; takip edilebilir ve hızlı aksiyon almaya dönük anlayışıyla iletişim ve pazarlama hizmetleri sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com