Connect with us

Genel

3E ve RKT enerji güçlerini birleştiriyorlar

Published

on

 

3E Türkiye ile güneş ve rüzgar projelerinizin verimini arttırın

3E ve RKT Enerji, 3E Türkiye adıyla bir şirket ortaklığı yaptıklarını ve bu ortaklık ile ilerlemeye karar verdiklerini duyurdu. Bu yeni ortaklık, Türkiye pazarındaki konumlarını güçlendirmelerini ve etkinliklerini arttırmalarını sağlayacak.  Merkezi Brüksel’de bulunan 3E, karlı yenilenebilir enerji projeleri geliştirme ve işletme konularında müşterilere destek olup yol göstermek amacıyla danışmanlık ve yazılım hizmetleri sunmakta. 3E, 15 yıldan fazla deneyime sahiptir ve 60’ın üzerinde ülkede 4000’den fazla proje tamamlamış.

RKT Enerji ise, Türkiye pazarında bağımsız rüzgar ve güneş enerjisi projeleri geliştirilmesinde önemli bir yere sahip. 3E Türkiye ortaklığı; enerji üretim değerlendirmesi, sözleşme yönetimi, teknik denetim, kurulum süpervizörlüğü alanlarında danışmanlık hizmetleri sağlamasının yanı sıra, rüzgar ve güneş santrallerinin varlık yönetimi ve performans izlemesi için geliştirilmiş olan SynaptiQ’i de hizmete sunuyor. 3E CEO’su Geert Palmers hedeflerini şu şekilde ifade etmektedir:  “Bugüne kadar, 3E-RKT ortaklığı birçok çalışma gerçekleştirdi ve Limak, Akfen, Enerjisa gibi Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile çalışmaya devam etmekte. Hedefimiz; Türkiye ve komşu ülkelerdeki müşterilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek amacı ile planlı bir şekilde yerel uzman ekibimizi genişletmek, rüzgar ve güneş enerjisi pazarının önde gelen bağımsız mühendislikşirketlerinden biri olarak yerimizi almak.”

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com