Connect with us

Proje Yönetimi

GENBA WIND SERVICES, RES’lere anahtar teslim projeler ve eğitim hizmetleri sunuyor

Published

on

CMİ Mühendislik, dayanıklı konstrüksiyon  ürünleri ve makine parçaları imalatında,  kaynaklı imalatlarda uzmanlaşmıştır. Proje  gerekleri olan metal uygulamaları sayesinde  çeşitli kaynak teknolojileri kullanılır; elektrik,  argon ve gaz altı kaynak işlerinde sağlamlık,  ürün garantisi ve kaynak kalitesinden ödün  verilmez.

Kaynaklı imalatlar için gereken üretim önce si mühendislik hizmetleri de veren firmamız,  müşterilerin beklentilerine cevap veren donanımlı uzman kadroya sahiptir.

GENBA WIND SERVICES 

1997 yılında Türkiye’nin ilk rüzgâr enerji si santrali projesi olan ARES ALAÇATI ile  yenilenebilir enerji sektörüne adım atan  GENBA’nın yine Türkiye’de rüzgâr enerjisi  sektöründe ilkleri gerçekleştirmek amacıyla  kurmuş olduğu şirketi, GENBA WIND SER VICES çalışmalarına 2012 yılından bu yana  devam etmektedir.

Alanında her zaman ilkleri başarmış olmanın  vermiş olduğu güvenle yatırımcılarına anahtar teslimi rüzgâr enerji santrali projeleri sunan GENBA WIND SERVICES aynı zamanda  enerji santrallerinin uzun yıllar verimli bir şe kilde çalışabilmesi için servis ve bakım hizmetleri de vermektedir.

GENBA Academy global blade service

Seviye 1 – Kanat İncelemesi

Global Blade Servis Standardına göre, katılımcıyı her tür rüzgar türbini kanat tipinde  kanat incelemesi yapar hale getirmek.

Seviye 2 – Kanat Onarımı

Rüzgar türbini çeşitlerinde kanatlar konusunda temel hizmet ve onarım çalışmaları  yürüten teknisyenlerin bilgi ve becerilerini  aşağıdaki hususlara uygun olarak nitelemek  ve onaylamak:

  • Global Blade Service – Danimarka iş yönergeleri
  • Üretici firma talimatları

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com