Connect with us

Enerji Sektörünün Devleri, IICEC “Dünya Enerji Görünümü 2019” Lansmanında Buluştu

Published

on

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi  IICEC, Bu yıl 10’uncusu düzenlenen IICEC Enerji Konferansı ile Enerji sektörünün üst düzey paydaşlarını bir araya getirdi.

20 Aralık’ta Conrad Hotel İstanbul’da gerçekleşen konferansta, Dünya Enerji Görünümü 2019 Raporu’nun sunumunu Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr.Fatih Birol gerçekleştirdi. Sunuma, üst düzey kamu temsilcileri, ulusal ve uluslararası enerji sektörünün küresel lider kuruluşlarının yöneticileri ile önde gelen üniversitelerin, politika merkezlerinin ve düşünce kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Sabancı Üniversitesi IICEC direktörü Prof.Carmine Difiglio‘nun ev sahipliğinde düzenlenen konferansa Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Onur Konuğu keynote konuşmacısı olarak katıldı.

10.IICEC Enerji Konferansı kapsamında “Türkiye Enerji Sektörü Liderleri” başlıklı bir panel düzenlendi. Panelde sektörün önde gelen isimleri, enerjinin geleceğini değerlendirerek, yeni çözümleri tartıştı. Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr.Fatih Birol‘un moderatörlüğünde gerçekleşen panelde , Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak, Garanti Bankası Genel Müdür Yrd. Ebru Dildar Edin, Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, SOCAR Türkiye CEO’su Zaur Gahramanov, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ve Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Kıvanç Zaimler panelist olarak yer aldı.

Raporun özet detayları>>  Dünya enerji görünümü 2019 yönetici özeti

 

 

 

 

 

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com