Connect with us

EM ElektroMekanik elektrik altyapılarında güvenilir iş ortağı

Published

on

EM ElektroMekanik Elektrik Şalt Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, global üretici iş ortaklarımızın geniş ürün gamıyla, profesyonel çözümleri güçlü teknik personel ve altyapısıyla, iş ortaklarımızın talep ettiği standartlarda üretimlerimiz, hizmetlerimiz ve sertifikalı olarak ulusal ve uluslararası elektrik altyapı projelerde yer almaktadır.

Ülkemiz yenilebilir enerji kaynakları rüzgâr enerjisi, jeotermal enerji ve güneş enerjisi elektrik altyapı projelerinde ve ayrıca yurtdışında elektrik altyapı projelerinde ürünler ve hizmetler ihracatı yapmaktayız.

  • Turgutlu OSB Manisa adresli 3700 m2 kapalı alan fabrikamız üretimleri, 
  • YG-OG-AG Şalt Sistemleri ürün tedarik ve montaj hizmetleri, 
  • Test-devreye alma-servis hizmetleri, 
  • Elektrik-inşaat altyapı anahtar teslim proje uygulamaları hizmetleri sunmaktayız.

Uluslararası tecrübeye sahip satış ve servis-montaj personeliyle, gelişen yeni teknolojileri takip ederek ve global, kaliteli ve sürekliliği olan firmaların geniş ürün yelpazesiyle Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır. 

Özellikle ülkemiz elektrik dağıtım sisteminde hizmet veren,

  • Elektrik üretim & dağıtım firmalarına, 
  • Elektrik mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri firmalarına, 

gelişen yeni teknolojileri seminer ve eğitimlerle tanıtım, satış, servis ve test hizmetleri sunmak, teknik ve ekonomik alternatifler üretmek EM ElektroMekanik olarak temel anlayışımızdır.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com