Connect with us

Taşıyıcı Sistemler

Mühendislik, ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleriyle rüzgarın destekçisi Bakı Vinç

Published

on

Güven, kalite ve üstün hizmet anlayışıyla 25 yılı aşkın bir süredir yenilenebilir enerji, nükleer enerji, petrokimya, inşaat, denizcilik, demir-çelik ve ağır sanayi sektörlerine hizmet veren Bakı Vinç, sunduğu mühendislik, ağır kaldırma ve taşımacılık çözümleriyle yenilenebilir enerji başta olmak üzere birçok sektöre güç katıyor.

Büyümenin olduğu her yerde enerjiye, güce, ham maddeye, altyapıya ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmak ise başlı başına bir dünyadır.  Kendisini bu dünyanın merkezine konumlayan Bakı Vinç, 25 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin üretim kapasitelerini ve altyapılarını mümkün olan en güvenli ve en verimli şekilde büyütebilmeleri ve sürdürebilmeleri için ağır parçaları kaldırır, taşır ve kurar. Uzman kadrosu ve yılların deneyimiyle mühendislik, ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetlerinin standartlarını sürekli yükselten Bakı Vinç, yaratıcı mühendislik, dikkatli planlama ve güvenli uygulama faaliyetleriyle, müşterilerinin üretkenliğini artırıyor ve süreklilik ihtiyaçlarına önemli ölçüde değer katıyor. Mühendislikle tasarlanmış ağır kaldırma ve taşıma hizmetleriyle birçok sektörün ihtiyacı olan çözümleri sunan Bakı Vinç’in geniş makine parkında; Terex AC 500-2 SSL, Grove GMK 6400, Grove GMK 6300L, Grove GMK 6300, Grove GMK 5250L, Grove GMK 5220, Liebherr LTM 1200/1, Grove GMK 5100, Grove GMK 4080, Bronto Skylift 90, Faymonville 8-AXLE, Man-Tga 18430 4X2 Folklift GMK FD 30 yer alıyor.

Rüzgar enerjisinin çözüm ortağı

Sunduğu hizmetlerle uzun bir süredir rüzgar enerjisinin ayrılmaz bir çözüm ortağı olan Bakı Vinç, Türkiye genelinde elverişli bir konumda bulunan vinçleriyle kullanımı en üst düzeye çıkaran ve mobilizasyonu en aza indiren verimli ve uygun maliyetli çözümler sunuyor. Herhangi bir majör ve minör operasyonu üstlenecek bilgi, tecrübe, küresel ve yerel varlığı bulunan firma, gerektiğinde benzersiz şekilde tasarlanan çözümler de sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com