Connect with us

Genel

“Genba Academy ile neyi amaçladık?”

Published

on

Genba Grup Genel Müdürü Cengiz Oğuzer, Genba Academy ile ilgili özel açıklamalarda bulundu ve bugüne kadar yaptıkları hakkında bilgiler sundu.

2019 yılı başında faaliyete geçen Genba Academy projesinde gelinen noktadan memnuniyet duyduklarının altını çizen Genba Grup Genel Müdürü Cengiz Oğuzer, şunları kaydetti: “Öncelikle uzun süredir hayalim olan ve salt kanat onarım eğitimleri ile sınırlı kalmayıp sektörün gereksinimi olan tüm mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini de içerecek olan Genba Academy’i kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu eğitimlerin bazıları dişli kutusu boreskopik inceleme, torklama ekipmanları kullanma eğitimleri olup, 2019 yılı başında Global Blade Service – Danimarka ile iş birliği ile Türkiye’ye taşıdığımız Kanat Onarım Eğitimlerini hızlıca vermeye başladık. Eğitimlerimizi İngilizce ve Türkçe lisanlarında, teorik ve uygulamalı eğitimler şeklinde, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 5500 metrekarelik alanda yer alan tesisimizdeki merkezimizde veriyoruz. Eğitim merkezimizde merkezi toz toplama, pozitif havalandırma ve iklimlendirme tesisatlarının yanı sıra eğitilenlerin her türlü kişisel koruyucu donanımları konularına titizlikle dikkat edilmiş ve iş güvenliği ve işçi sağlığı şartları Avrupa normlarına göre hazırlanmıştır.

Genba Grup Genel Müdürü Cengiz Oğuzer

Katılımcılar neler kazanacak? 

Uluslararası geçerliliği olan eğitimler düzenlediklerini kaydeden Oğuzer, sözlerini şöyle sürdürdü: “İlkler” şirketi olarak ülkemizde yine bir ilki gerçekleştirerek bu eğitimleri Türkiye’de ilk ve tek veren şirket olduk. Eğitimleri Türkiye’de vermeyi planladığımızda bu sertifikaları ulaşılabilir kılmayı hedeflemiştik. Bu eğitimler sayesinde sektör çalışanı teknisyen ve mühendisler Kanat İnceleme, Kanat Onarımı, Yapısal Kanat Onarımı ile Yıldırım Koruma Sistemleri konularında tüm dünyada geçerli sertifika sahibi olacaklar ve bu imkâna yurtdışına gitmeden, ülke sınırları içerisinde ulaşabilecekler.

Verdiğimiz eğitimlere ilgi oldukça tatmin edici. Açılışımızdan bu yana Seviye-1 Kanat İnceleme Eğitimi ile Seviye-2 Kanat Onarımı Eğitimlerimizi verdik. 2020 yılı için planladığımız eğitimlerimize rezervasyon almaya dahi başladık. Zaman geçtikçe eğitimlerimizi daha sık bir aralıkta yapmayı, böylelikle gelen talebi karşılamayı amaçlıyoruz. Kanat İnceleme ve Onarımı eğitimlerimiz ile ilgili tüm duyurulara www.globalbladeservice-tr.com adresinden güncel olarak ulaşılabilir ve yine aynı web sitemizden eğitimlere rezervasyon yaptırılabilir.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com