Connect with us

Proje Yönetimi

Proje geliştirme ve inşaat süreçlerinde yüksek kalitede deneyim: MEGAJOULE

Yayın Tarihi:

on

Türkiye enerji piyasasında 2014 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren MEGAJOULE, birçok rüzgar enerjisi projesinde aktif olarak yer almaktadır. Rüzgar ve güneş enerjisi potansiyel hesaplamaları alanındaki temel hizmetlerini sürdürürken MEGAJOULE, artık proje geliştirme sürecinin tüm safhalarında hizmet sunabilecek duruma gelmiştir.

WINDTHINK ile iş birliği içerisinde, birçok teknik due diligence çalışmasını başarıyla tamamlamış uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturduk. Teknik due diligence hizmetlerinin yanı sıra, artık owners engineering, tasarım ve genel teknik destek alanlarında proje geliştirme ve inşaat süreçlerine, çevre ve sosyal etki değerlendirme çalışmaları da dahil olmak üzere, yüksek kalitede deneyim ve know-how sunabilecek seviyeye ulaştık.

8.2 Portugal (8.2 Group şirketi) ile işbirliği içerisinde, rüzgar ve güneş santralleri için teknik danışmanlık ve inceleme hizmetlerini müşterilerimize sunuyor olacağız. Teknik denetleme, devreye alma sonrası denetim, periyodik / duruma dayalı denetim ve garanti bitimi denetimleri gibi hizmetler ile hizmet kapsamımızı genişlettik.

Rüzgar enerjisi analizlerinde bize olan güveninizin diğer mühendislik hizmetlerimizde de sürmesini ve enerji piyasasında, birlikte, optimum rüzgar ve güneş projeleri gerçekleştireceğimizi umuyoruz.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler